Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | Praha | Datum: | 03.-05.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Nouza Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benda Marek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kotlín Michael | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Kolář Jan | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Antonín | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Frömmel Tomáš | | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burger Tomáš | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pašalič Marko | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Martínek David | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Heřman Michael | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Balada Tomáš | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Ricci Alessandro | | | 4:6, 4:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kováč Benjamin | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jan | | | | 6:3, 3:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řezníček Vladimír | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Velek Daniel | | | 7:6, 4:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Urban Matyáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klimeš Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Zedník Jan | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | | | 4:6, 6:4, 4:2, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pech Patrik | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fialka Jakub | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paulson Andrew | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Forman Max | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Dušek Ondřej | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dubský Marek | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kladiva Šimon | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Vítek | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | | | | 5:7, 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Poláček Ondřej | | 3:6, 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Jiří | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jakoubek Petr | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Motl Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Lukáš Poláček |
Poznámka pořadatele: Všem děkujeme za účast a profesionální přístup ke hře.
|
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Nouza Petr | 28 | 30 | Motl Pavel | 51 | 25 | Martínek David | 71 | 20 | Blecha Adam | 76 | 20 | Zedník Jan | 76 | 20 | Klimeš Kryštof | 116 | 15 | Dušek Ondřej | 123 | 15 | Pašalič Marko | 128 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 157 |
Kódové číslo akce: 112800 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Paroulek Tadeáš | 30.12.1999 | I.ČLTK Praha | Pultr David | 28.04.1987 | Tennis Hill Havířov o.s. | Čížek Robert | 23.09.1997 | TK Olymp Praha | Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Mojžíš Martin | 22.11.1988 | TK Ruzyně Praha | Solař David | 07.06.1999 | TK Olymp Praha | Nouza Jiří | 29.02.1996 | SK HAMR, z.s. |
|