Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  BLTC Brno
Datum:  28.09-01.10.
Věk. kategorie:  dospělí
Jermář Jan
 
 
 
Palčo Matej
6:3, 6:2
 
Tesař Pavel
6:4, 6:4
 
Holiš Evžen
scr.
 
 
 
Kelnar Tomáš
6:2, 6:1
 
 
 
Segeťa Petr
7:6 (0), 6:2
 
 
 
Lacombe Pierre-Jerome
6:1, 6:4
 
Komprda Tomáš
6:1, 6:2
 
Vysočan Filip
6:1, 6:3
 
Paleček Adam
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Orlita Daniel
 
Kovařík David
scr.
 
 
 
Fenyk Martin
6:0, 6:2
 
Kollár Samuel
6:1, 6:3
 
Schneebaum Tobias
6:2, 6:3
 
 
 
Stříteský Tomáš
7:5, 6:2
 
 
 
Coufal David
7:5, 6:0
 
 
 
Daniel Jan
2:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Válek Ondřej
7:5, 6:4
 
Doseděl Jakub
7:5, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Guziur Filip
 
Modrák Karel
6:3, 6:3
 
 
 
Zeman Radim
6:4, 6:2
 
Ryšánek Jan
6:2, 6:3
 
Hlavoň Ondřej
6:1, 6:2
 
 
 
Bůžek Petr
7:6 (1), 4:1, scr.
 
 
 
Buffa Petr
6:1, 6:0
 
 
 
Kulhánek Michael
6:0, 6:0
 
 
 
Kelnar Lukáš
6:0, 6:1
 
Szekeres Petr
6:4, 6:4
 
 
6:4, 6:0
 
Kadora Jakub
 
Filo Daniel
6:4, 6:2
 
 
 
Vidlář Tomáš
6:1, 6:0
 
Nerud Vladimír
6:4, 6:2
 
Kalvoda Robert
6:1, 6:1
 
Suchanec Miroslav
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Přeček Michal
 
Prokop Vojtěch
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Dostál Marek
 
Veleba Jiří
6:0, 6:2
 
Studený Jan
7:5, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Vala Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Kiss David (platná licence B do 30.04.2022)
Počet účastníků42
NasazeníBH
Jermář Jan 4125
Vala Daniel 4525
Kadora Jakub 4925
Kovařík David 7320
Filo Daniel 8415
Orlita Daniel 9815
Modrák Karel 10015
Guziur Filip 10615
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 112196

Jermář Jan - Kadora Jakub
 
 
 
Studený Jan - Vašíček Lukáš
scr.
 
Veleba Jiří - Lacombe Pierre-Jerome
6:0, 6:2
 
Dostál Marek - Szekeres Petr
6:1, 6:1
 
 
 
Daniel Jan - Kulhánek Michael
6:7 (4), 7:6 (3), 1:0 (3)
 
 
 
Filo Daniel - Buffa Petr
6:1, 6:1
 
 
 
Bůžek Petr - Šmíd Petr
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
Válek Ondřej - Hlavoň Ondřej
7:6 (4), 4:6, 1:0 (12)
 
 
 
Doseděl Jakub - Paleček Adam
6:3, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
 
 
Kelnar Tomáš - Jež Jiří
6:2, 6:4
 
 
 
Stříteský Tomáš - Holiš Evžen
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
 
 
Ryšánek Jan - Suchanec Miroslav
7:5, 6:2
 
 
 
Přeček Michal - Segeťa Petr
6:1, 6:1
 
 
 
Nerud Vladimír - Prokop Vojtěch
7:5, 6:4
 
 
 
Vysočan Filip - Stehlík Martin
7:5, 6:4
 
 
 
Zeman Radim - Fenyk Martin
6:1, 6:0
 
 
 
Vala Daniel - Kovařík David
scr.
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Kiss David (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Jermář Jan 4125
Vala Daniel 4525
Kadora Jakub 4925
Kovařík David 7320
Filo Daniel 8415
Buffa Petr 14212
Kelnar Tomáš 14812
Přeček Michal 16912
Kategorie : 8Součet BH: 146
Kódové číslo akce: 114196

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Boháč Daniel07.11.1995SK JC Sport Opava
Dostál Petr22.02.1988BLTC Brno
Schenk David19.12.1969SKP Kometa Brno
Kopeček Denis14.10.1993Start Brno
Marančák Jan10.01.2000TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kelnar Lukáš08.01.2003LTC Pardubice
Stehlík Martin15.02.1993SK Slatina
Šmíd Petr05.12.1983TK Brno Bosonohy,z.s.
Vašíček Lukáš14.05.1980SKP Kometa Brno