Pořadatel: | TO Bohemians Praha | Datum: | 30.09-02.10. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Sysel František | | | | | |
| | | | | |
Ondráček Jan | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kovalčík Adam | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | |
Pačes Filip | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kopecký Filip | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Růžička Adam | 5:7, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Voborník Jaromír | | 4:6, 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Severa Karel | 3:6, 6:4, 4:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Jiřička Jakub | | | | 6:2, 3:6, 6:4 | |
| | | | | |
Peterka Adam | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Horský Martin | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Chlup Marek | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Škrla Vojtěch | | | 6:1, 7:6 | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Cordt Daniel | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bursa Matyáš | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pechan Jiří | | | | | 6:4, 2:6, 6:3 |
| | | | | |
Kuča Viktor | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Lečbych Petr | | 6:4, 0:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šefčík Martin | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Slavík Vladimír | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Penc Lukáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vyhlas Radek | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Svoboda Matouš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Trnka Přemysl | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | |
Hájek Pavel | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Řežábek Robin | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Musil Mathias | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pokorný Dan | | | 6:3, 1:1, scr. | | |
| | | | | |
Fiala Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šťastný Boris | | 1:6, scr. | | | |
| | | | | |
Pavluv Richard | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Sysel František | 111 | 15 | Pavluv Richard | 114 | 15 | Jiřička Jakub | 123 | 15 | Svoboda Matouš | 140 | 12 | Severa Karel | 208 | 9 | Trnka Přemysl | 214 | 9 | Bursa Matyáš | 229 | 9 | Pechan Jiří | 234 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 112196 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kotlín Michael | 16.03.1999 | SK HAMR, z.s. | Majtán Petr | 29.09.1978 | TO Bohemians Praha | Kasalý Pavel | 31.03.2000 | Wilson tenis centrum z.s. | Vlásek Tomáš MUDr. | 09.03.1964 | TK Konstruktiva, z.s. | Bůžek Petr | 01.08.1976 | Sokol Brno Žabovřesky |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pavluv Richard | 08.11.1996 | LTC Houštka | Šťastný Boris | 24.07.2001 | TK Olymp Praha | Fiala Martin | 18.03.1981 | 1. Vestecká sportovní o.s. | Pokorný Dan | 15.05.1990 | Tempo Praha | Musil Mathias | 08.08.2002 | I.ČLTK Praha | Trnka Přemysl | 06.08.1996 | Tenisklub Cheb | Vyhlas Radek | 19.03.1993 | TK Roja Příbram z.s. | Penc Lukáš | 31.01.1990 | SK Aritma Praha | Slavík Vladimír | 08.06.1983 | Sportcentrum Uhříněves | Kuča Viktor | 21.03.1984 | Tenisový klub Eden HK | Pechan Jiří | 29.09.1980 | TK Škoda Plzeň z.s. | Bursa Matyáš | 24.07.1998 | TK Neridé | Peterka Adam | 20.04.2001 | Sokol Čimice | Jiřička Jakub | 30.05.1992 | TK Start Praha-Topolka | Severa Karel | 11.02.1993 | CTA Rudná | Voborník Jaromír | 24.01.1992 | TC Chrudim z.s. | Růžička Adam | 14.12.1995 | Jiskra Bechyně | Ondráček Jan | 06.04.1987 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | Vykoukal Petr | 17.10.1972 | TJ Spoje Praha | Řihovský Ondřej | 31.03.1972 | Spartak Rožmitál |
|