Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  C-300
Pořadatel:  LTC Řevnice
Datum:  21.-23.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Pírek František
 
 
 
Otradovský Petr
6:0, 6:3
 
Houdek Martin
6:2, 6:1
 
Muchna Daniel
4:1, scr.
 
 
 
Václavek Petr
6:4, 7:5
 
 
 
Kocián Michal
6:3, 6:4
 
 
 
Sedlář Petr
6:1, 6:0
 
 
 
Sklenařík Michal
6:3, 5:7, 7:5
 
 
 
Vejšický Oldřich
7:6, 6:0
 
 
 
Kladiva Šimon
7:5, 6:4
 
 
 
Čihák Josef
6:1, 6:4
 
 
 
Pinta Gabriel
7:6, 6:1
 
 
 
Hustoles Jan
6:3, 6:4
 
 
 
Jebavý Lukáš
6:2, 6:2
 
 
 
Ranš Filip
6:1, 6:1
 
 
 
Holoubek Tomáš
6:3, 7:5
 
 
 
Richtar Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Doroshkevich Anatolij
 
 
6:3, 6:4
 
Kříž František
 
 
6:2, 6:2
 
Hübl Karel
 
 
6:0, 6:2
 
Bulíř Adam
 
 
scr.
 
Zavadil Tomáš
 
 
6:0, 6:2
 
Hajduch Pavel
 
 
7:6, 6:2
 
Lerbletier Jakub
 
 
6:4, 6:1
 
Šebík Daniel
 
 
6:1, 6:2
 
Žák Kryštof
 
 
6:2, 6:2
 
Šubert Vítek
 
 
6:1, 6:1
 
Poskočil Vojtěch
 
 
6:0, 6:2
 
Slavík Vladimír
 
 
6:3, 6:3
 
Slabihoudek Matěj
 
 
7:5, 3:6, 6:2
 
Wolf Jiří
 
 
6:2, 6:4
 
Soukup Jiří
 
 
6:1, 6:0
 
Linhart David
 
Počet účastníků33
NasazeníBH
Pírek František 12015
Linhart David 15812
Kladiva Šimon 17912
Šebík Daniel 3826
Doroshkevich Anatolij 4036
Žák Kryštof 4256
Richtar Lukáš 4326
Vejšický Oldřich 5044
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 112188

Linhart David - Doroshkevich Anatolij
 
 
 
Slavík Vladimír - Richtar Lukáš
2:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Jebavý Lukáš - Václavek Pavel
6:4, 6:2
 
Žák Kryštof - Šubert Vítek
6:3, 6:4
 
 
 
Holoubek Tomáš - Čihák Josef
6:2, 6:0
 
Muchna Daniel - Otradovský Petr
6:0, 3:6, 1:0 (7)
 
Lerbletier Jakub - Zavadil Tomáš
6:2, 6:1
 
Ranš Filip - Sklenařík Michal
0:6, 7:5, 1:0 (8)
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (12)
 
Šebík Daniel - Hübl Karel
 
Sedlář Petr - Václavek Petr
6:0, 6:0
 
Šenkyřík Ivo - Železný Jan
6:1, 6:1
 
 
scr.
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Linhart David 15812
Kladiva Šimon 17912
Šebík Daniel 3826
Doroshkevich Anatolij 4036
Žák Kryštof 4256
Richtar Lukáš 4326
Vejšický Oldřich 5044
Lerbletier Jakub 5204
Kategorie : 4Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 114188

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Michalica Richard08.09.1985TK Březnice
Doubek Lukáš24.06.2000F.H.TK Dobřichovice
Altman Jakub01.05.2000TJ TK Neratovice
Hraník Ivo29.09.1969Spartak Průhonice
Hradil Tomáš03.02.2003SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hübl Karel27.12.1978LTC Řevnice
Kříž František07.08.1979Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Doroshkevich Anatolij22.04.1995Start České Budějovice
Pinta Gabriel11.11.1981LTC Řevnice
Kocián Michal11.08.1984TJ Břevnov
Muchna Daniel15.10.1986LTC Řevnice
Otradovský Petr01.03.1984LTC Řevnice
Václavek Pavel24.02.1977T.J. Sokol Lety