Český tenisový svaz
Název:
PERRY CUP
Datum:
21.-23.09.
Pořadatel:
TK Milo Olomouc (C - 400)
Dotace:
20000
Kódové číslo:
116185
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 15:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Perůtka Jan
Na Střelnici 37
779 00 Olomouc
Tel. (1):
777 556 097
E-mail:
jan.perutka@tkmilo.cz

Poznámka pořadatele:

Program na sobotu 21.09.2019. Pro velký počet hráčů start v 08.00 Hod.

08.00 Hod : Fenyk Jan, Slezák, Častulík,Veleba, Vodák, Daniel, Doseděl, Verner Martin, Jiskra, Babinciuc, Hustý,
Fenyk Martin, Kořalka, Chrachovec, Verner Štěpán, Sekula

09.00 Hod.: Novobilský,Divila, Kovář, Kvapil, Suchanec, Segeťa, Myslivec, Večerka, Czerny, Studený, Kollár, Pekár,
Dombi, Přeček.

Hrabec-nbf 10.30, info na tel. 777 556 097







CELKOVÁ DOTACE PRO MUŽE I ŽENY NAVÝŠENA NA 22.000 Kč.

Singl :
Vítěz 3.750 Kč
Finále 1.760 Kč
Semifinále 770 Kč
Čtvrtfinále 300 Kč

Debl pro pár :
Vítěz 1.650 Kč
Finále 660 Kč
Semifinále 220 Kč
Diplomy na požádání :)

Turnaj proběhne na tenisových kurtech TK Milo Olomouc v areálu MILO 2-na ulici Na Střelnici, naproti sportovnímu komplexu Omega.

Prezentace do hlavní soutěže v pátek 20.09.2019 do 15:00 hod., formou SMS zprávy. Zasílejte je prosím ve tvaru: JMÉNO, PŘÍJMENÍ, na číslo +420 777 556 097. Vaše prezentace budou potvrzovány ve tvaru :“OK”
Prosíme-nenechávejte prezentaci na poslední chvíli a zároveň prosíme i o SMS zprávu od hráčů, kteří se rozhodnou na poslední chvíli nepřijet a neodhlásí se v systému IS.

Losování do hlavní soutěže z řádně prezentovaných hráčů proběhne po 18.00 hod. Rozlosování a pořadí zápasů bude vyvěšeno tentýž den nejpozději do 20.00 hod na stránkách ČTS (u příslušného turnaje).
Pořadí zápasů bude uvedeno formálně "NOT BEFORE - NB". Tedy ne dříve, než v určitý vypsaný čas na konkrétním kurtu. Podle tohoto systému bude probíhat celý turnaj.
Startovné je nutno uhradit před zahájením prvního utkání. Míče na rozehrávku budou k dispozici na ředitelství turnaje.

Předpokládaný program:
Sobota 21.09.2019 : 08.30 - 08.55 rozehrávka
09.00 – event. XX do 32
Následuje 32 do 16
Prezentace čtyřhry do 13.00
Jedná se zatím o orientační časy. Přesnější info dle počtu hráčů a po losování.
Singlové zápasy se hrají na dva vítězné sety, místo třetího setu Super Tie Break
Deblové zápasy se hrají na dva vítězné sety systémem No-AD a místo třetího setu Super Tie Break

Doplňující informace:
K dispozici občerstvení během celého turnaje přímo na kurtech.
Zároveň proběhne prezentace energetických nápojů a sirupů značky Knock Out.

Malá promo akce turnajů pořádaných u nás na : FB TK Milo Olomouc

#tenisjinak
Mgr. Jan Perůtka
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Segeťa Petr 22.01.1990 TK Bílovec
230
9
 
volná karta
15.09.2019 01:06:37
2.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
282
9
 
 
15.09.2019 13:24:44
3.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
316
6
141
 
18.08.2019 19:09:40
4.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
349
6
67
 
19.09.2019 22:01:11
5.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
356
6
 
volná karta
20.09.2019 17:43:06
6.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
543
4
201
 
20.09.2019 14:00:50
7.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
628
4
 
 
20.09.2019 12:20:37
8.
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
846
3
138
 
15.09.2019 11:27:19
9.
Jiskra Jiří 06.04.1990 SK JC Sport Opava
863
3
 
 
21.08.2019 19:58:04
10.
Veleba Jiří 29.06.1973 Tenisový klub Příbor,z.s.
974
3
 
 
20.09.2019 10:37:14
11.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
1044
1
528
 
25.03.2019 17:12:38
12.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
1044
1
138
 
25.03.2019 20:48:11
13.
Kvapil Eduard 10.11.2004 Pašťa tenis, z.s.
1044
1
974
 
04.04.2019 08:47:20
14.
Dombi David 18.07.1996 Pašťa tenis, z.s.
1044
1
 
 
02.06.2019 12:42:39
15.
Czerny Daniel 14.04.1994 SK JC Sport Opava
1044
1
 
 
22.07.2019 13:04:25
16.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
1044
1
252
 
25.08.2019 11:57:31
17.
Fenyk Jan 21.05.1998 BLTC Brno
1044
1
 
 
31.08.2019 11:32:52
18.
Verner Štěpán 06.09.2000 TJ Brno-Komín
1044
1
950
 
03.09.2019 09:54:11
19.
Verner Martin 06.09.2000 TJ Brno-Komín
1044
1
 
 
03.09.2019 10:25:15
20.
Večerka Radek 25.10.2001 Pašťa tenis, z.s.
1044
1
439
 
10.09.2019 19:30:31
21.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
1044
1
 
volná karta
15.09.2019 01:02:12
22.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
 
 
17.09.2019 12:27:29
23.
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno
1044
1
283
 
18.09.2019 15:16:09
24.
Kovář Aleš 29.03.1994 TC Fit4all Brno
1044
1
 
volná karta
18.09.2019 15:44:23
25.
Suchanec Miroslav 26.05.1982 Univerzita Brno
1044
1
 
 
19.09.2019 16:32:18
26.
Slezák Radim 17.04.1969 Sokol Bohumín
1044
1
 
 
19.09.2019 16:32:55
27.
Hustý Ladislav 06.12.1996 Beskydský tenisový klub
1044
1
 
 
19.09.2019 19:50:41
28.
Kollár Samuel 10.11.2000 -
1044
1
 
 
20.09.2019 12:04:22
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kotek Martin 05.09.2007 TK Severní Terasa
1044
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 15:09:58
2.
Čech Vilém 22.10.2003 SK Véska
1044
1
592
odhlášeno hráčem
14.09.2019 17:12:36
3.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
1044
1
114
odhlášeno hráčem
15.09.2019 06:26:48
4.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
954
3
255
odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:22:48
5.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1044
1
147
odhlášeno hráčem
15.09.2019 10:47:25
6.
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk
1044
1
278
odhlášeno hráčem
17.09.2019 10:32:23
7.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
1044
1
296
odhlášeno hráčem
18.09.2019 16:03:07
8.
Pechal Tomáš 31.07.2003 T.J. Sokol Šumperk
1044
1
703
odhlášeno hráčem
18.09.2019 18:33:29
9.
Kvapil Martin 19.09.1976 Pašťa tenis, z.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 19:24:39
10.
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc
1044
1
407
odhlášeno hráčem
18.09.2019 19:31:06
11.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 14:38:53
12.
Gál Petr 14.11.1990 Sokol Lanžhot
206
9
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 17:04:52
13.
Perůtka Jan 08.04.1989 TK Milo Olomouc
695
4
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 10:37:37
14.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
145
12
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 10:38:24