Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Novobydžovské Béčko
Pořadatel:  LTC Nový Bydžov
Datum:  14.-17.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Rabas Daniel
 
 
 
Gorbušin Ivan
6:3, 4:6, 6:4
 
Holub Mikuláš
6:3, 6:0
 
Semerák Jan
6:3, 6:4
 
Paleček Ondřej
6:1, 6:1
 
Peterka Adam
6:2, 6:2
 
Januška Adam
4:6, 6:3, 6:3
 
Janoška Lukáš
7:6, 6:2
 
Knutson Dominik
6:3, 6:3
 
Voborník Jaromír
6:2, 6:3
 
Jahelka Vladimír
6:3, 3:0, scr.
 
Rais Vítek
6:0, 6:2
 
Baum Štěpán
6:4, 6:1
 
Boudyš Petr
6:4, 7:5
 
Arendar Roman
6:0, 6:0
 
Malý Patrik
2:6, 6:2, 7:5
 
Praus Lukáš
4:6, 6:1, 6:1
 
Lukáš Břetislav
6:1, 3:6, 7:5
 
Vesecký Karel
6:3, 6:0
 
Aregger Lars
6:0, 6:3
 
Kubín Marian
6:7, 6:2, 6:1
 
Buček Milan
6:4, 6:4
 
Pavluv Richard
7:6, 6:4
 
Pecák Štěpán
7:6, 4:6, 6:0
 
Pátý Michael
6:4, 6:1
 
Urban Matyáš
7:6, 0:1, scr.
 
Šíp Stanislav
7:6, 6:3
 
Nápravník Adam
6:2, 6:7, 6:0
 
Maštálka Petr
7:5, 6:1
 
Nuc Petr
6:2, 2:1, scr.
 
Vojtěchovský Lukáš
6:1, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Vorel Tomáš (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků31
NasazeníBH
Rabas Daniel 5325
Vojtěchovský Lukáš 5820
Pavluv Richard 7120
Janoška Lukáš 7820
Arendar Roman 8615
Pecák Štěpán 9615
Malý Patrik 11015
Januška Adam 11315
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 112175

Pátý Daniel - Vrba Daniel
 
 
 
Buček Milan - Knutson Dominik
6:0, 6:1
 
Maštálka Petr - Kubín Marian
7:5, 1:6, 1:0 (9)
 
Paleček Ondřej - Rabas Daniel
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Baum Štěpán - Peterka Adam
 
Januška Adam - Pecák Štěpán
7:5, 4:6, 1:0 (8)
 
Rais Vítek - Semerák Jan
6:1, 6:4
 
 
7:6, 6:1
 
Aregger Lars - Arendar Roman
 
Pátý Michael - Nápravník Adam
6:4, 6:7 (5), 1:0 (10)
 
Janoška Lukáš - Praus Lukáš
1:6, 6:2, 1:0 (2)
 
 
6:4, 6:3
 
Vojtěchovský Lukáš - Pavluv Richard
 
Rozhodčí turnaje: Vorel Tomáš (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Pátý Daniel 3625
Vrba Daniel 3725
Rabas Daniel 5325
Vojtěchovský Lukáš 5820
Pavluv Richard 7120
Janoška Lukáš 7820
Arendar Roman 8615
Pecák Štěpán 9615
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 114175

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Urban Matyáš23.04.1998SK HAMR, z.s.
Vrba Daniel23.07.1996TK PRECHEZA Přerov o.s.