Název: | Lounský pohár | Pořadatel: | TK Louny | Datum: | 10.-13.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Musil Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rollinger Michal | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kolovratník Štěpán | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Nešpor Patrik | | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řehák Jaroslav | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Milan | | | | 3:6, 7:6 (6), scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vaniš Pavel | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ricci Alessandro | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Frömmel Tomáš | | 7:6 (5), 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | | 6:1, 4:6, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Guziur Filip | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Jakub | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | 3:6, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michálek Jan | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hošek Robert | | 6:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tocik Jan | | | 6:0, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Potužák David | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mrázek David | | | | | | 6:4, 4:6, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Tadeáš | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slezák Marek | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štěrba Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trnka Přemysl | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pašalič Marko | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sunkovský Jiří | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bolardt Antonín | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rychtecký Tomáš | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rosa Jan | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stolín Jan | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cintl Matěj | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Marek Jan | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalinovský Ladislav | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Martínek David | | | 6:2, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vondrášek Jaroslav | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vágner Vojtěch |
Poznámka pořadatele: Ctvrtfinale, nedele 11.9. od 09:00h. |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Musil Tomáš | 32 | 30 | Vondrášek Jaroslav | 34 | 30 | Řezníček Vladimír | 58 | 20 | Bolardt Antonín | 61 | 20 | Potužák David | 70 | 20 | Rychtecký Tomáš | 79 | 20 | Mrázek David | 86 | 15 | Frömmel Tomáš | 132 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 167 |
Kódové číslo akce: 112173 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Malkus Vladan | 15.07.1974 | TK Chomutov | Kurka Josef | 24.07.1991 | I.ČLTK Praha |
|