Název: | Novobydžovské Béčko | Pořadatel: | LTC Nový Bydžov | Datum: | 15.-18.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vojtěchovský Lukáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pátý Michael | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Jirucha Ladislav | 6:3, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | |
Bartoš Jiří | | | 6:7 (2), 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Janoška Lukáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Arendar Roman | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Malý Patrik | | | | 6:2, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Repák Tomáš | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Knutson Dominik | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Lukáš Břetislav | | | scr. | | |
| | | | | |
Vorel Tomáš | 7:6 (6) | | | | |
| | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jordanov Petr | | | | | |
| | | | | |
Rais Vítek | | | | | scr. |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | 6:3, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
Jahelka Vladimír | | 6:2, 1:0, scr. | | | |
| | | | | |
Hanuš Jaroslav | 7:5, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bačo Stanislav | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Makovíny Rastislav | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Pavluv Richard | | | | | |
| | | | | |
Hudeček Petr | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
Pecák Štěpán | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pelikán Tomáš | | 3:6, 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Voborník Jaromír | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Makovíny Michal | | | 2:6, 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Penc Lukáš | 3:6, 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Rabas Daniel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vorel Tomáš (platná licence A do 18.11.2017) |
Poznámka pořadatele: Hráč Syrovátka se odhlásil ze zdravotních důvodů
Program neděle: 9:00 dvouhra mužů |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Vojtěchovský Lukáš | 43 | 25 | Rabas Daniel | 64 | 20 | Malý Patrik | 76 | 20 | Pavluv Richard | 100 | 15 | Jordanov Petr | 106 | 15 | Arendar Roman | 111 | 15 | Hudeček Petr | 134 | 12 | Rais Vítek | 151 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 134 |
Kódové číslo akce: 112171 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Syrovátka Filip | 25.10.2001 | Tenisový klub Eden HK |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Penc Lukáš | 31.01.1990 | SK Aritma Praha | Makovíny Michal | 18.09.1987 | SK Matchball Česká Lípa | Makovíny Rastislav | 27.08.1974 | SK Matchball Česká Lípa | Knutson Dominik | 29.09.2003 | TC Dvůr Králové, z.s. | Repák Rudolf MUDr. | 24.05.1967 | TK Dynamo Hradec Králové | Borůvka Michal | 29.06.1996 | TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|