Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  AKUNA CUP
Pořadatel:  TK Slavia Orlová
Datum:  14.-16.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Michnev Petr
 
 
 
Postupa Richard
6:0, 6:1
 
Bugel Daniel
6:1, 6:2
 
Cienciala Jan
6:1, 6:3
 
Urban Radim
6:1, 6:2
 
Wawrzyczek Andrej
6:1, 6:0
 
 
 
Kadora Jakub
7:5, 6:1
 
 
 
Homola Patrik
6:3, 6:0
 
Michalík Jiří
6:0, 6:0
 
Štaubert Jiří
6:2, 7:5
 
Ventrča Václav
6:7 (3), 6:3, 6:2
 
Filo Daniel
6:3, 0:6, 6:3
 
 
 
Kovařík David
6:4, 6:2
 
 
 
Hašek Jan
7:6 (7), 6:2
 
Přeček Michal
6:1, 6:0
 
Hrachovec Tomáš
6:4, 6:2
 
Machala Martin
6:7 (2), 6:0, 6:3
 
Kracík Matěj
6:2, 6:0
 
 
 
Rumler Robert
6:0, 6:3
 
 
 
Myslivec Šimon
6:0, 6:0
 
Káňa Filip
6:2, 6:3
 
Bollog Jiří
6:1, 6:1
 
Polách Felipe
6:3, 7:5
 
 
6:4, 6:2
 
Jermář Jan
 
Rozhodčí turnaje: Hoková Martina (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Michnev Petr 1735
Jermář Jan 4125
Kadora Jakub 4925
Kracík Matěj 6620
Kovařík David 7320
Rumler Robert 8220
Filo Daniel 8415
Wawrzyczek Andrej 12115
Kategorie : 7Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 112170

Filo Daniel - Michnev Petr
 
 
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
5:7, 6:3, 1:0 (3)
 
Wawrzyczek Andrej - Káňa Filip
4:6, 6:0, 1:0 (5)
 
Ventrča Václav - Jermář Jan
6:0, 7:5
 
 
 
Michalík Jiří - Urban Radim
6:1, 6:1
 
 
 
Hrachovec Tomáš - Štaubert Jiří
2:6, 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
Kracík Matěj - Kovařík David
6:2, 6:1
 
 
 
Tajdus Martin - Hadrava Jakub
6:1, 6:4
 
Přeček Michal - Kracík Šimon
6:3, 4:6, 1:0 (6)
 
 
6:1, 6:7 (2), 1:0 (5)
 
Rumler Robert - Kadora Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Hoková Martina (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program na neděli: v 9:00 čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry. Poté semifinále a finále čtyřhry. Neregistrovaný hráč - Jakub Hadrava (TK Slavia Orlová)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Michnev Petr 1735
Jermář Jan 4125
Kadora Jakub 4925
Kracík Matěj 6620
Kovařík David 7320
Rumler Robert 8220
Filo Daniel 8415
Wawrzyczek Andrej 12115
Kategorie : 7Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 114170

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jermář Jan12.04.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Cienciala Jan09.01.2004TC Třinec
Tajdus Martin21.05.1977TK Slavia Orlová
Hadrava Jakub22.02.1993TK Slavia Orlová