Pořadatel: | LTC Tábor 1903 | Datum: | 10.-13.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Skácel Dan | | | | | |
| | | | | |
Elísek Tomáš | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Stolarik Petr | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Holub David | 6:4, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Šplíchal David | | | 6:2, 4:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Arendar Roman | 3:6, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mikeš Adam | | scr. | | | |
| | | | | |
Blecha Adam | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Dolejší Petr | | | | 3:6, 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
Zelinka David | 5:7, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ščudlík Rudolf | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Jirovský Jakub | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rabas Daniel | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Hrych Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pánik Matěj | | 6:4, 3:0, scr. | | | |
| | | | | |
Fiala Tomáš | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Kracík Matěj | | | | | 6:3, 6:3 |
| | | | | |
Mareš Miroslav | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Tročil Jan | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Marcolla Jakub | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kraus Martin | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
Velek Daniel | 6:4, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Dub David | | scr. | | | |
| | | | | |
Rinko Štěpán | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Malý Patrik | | | | 6:3, 2:6, 6:2 | |
| | | | | |
Solař David | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Fiala Přemysl | | 3:6, 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Holiš Štěpán | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Reisinger Štěpán | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Modrák Karel | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Balada Tomáš | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Skácel Dan | 47 | 25 | Vachtl Jiří | 56 | 20 | Rinko Štěpán | 72 | 20 | Dolejší Petr | 81 | 20 | Kracík Matěj | 83 | 15 | Blecha Adam | 92 | 15 | Fiala Tomáš | 123 | 15 | Malý Patrik | 146 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 142 |
Kódové číslo akce: 112170 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Nerušil Marek | 29.10.1995 | Lokomotiva Nymburk |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pavlinec Patrik | 25.04.1993 | LTC Tábor 1903 | Štengl Miroslav | 10.03.1988 | TK Slavia Plzeň | Pecha Oldřich | 11.05.1997 | LTC Tábor 1903 |
|