Pořadatel: | TK Tuřany | Datum: | 02.-04.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Svoboda Matouš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lang Marek | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mišťúrik David | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Doseděl Jakub | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Bolek David | 7:6, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Slaný Ondřej | | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Marenčok Jan | 6:7, 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Jeleník Lukáš | | | | 7:6, 4:0, scr. | |
| | | | | |
Duben Jan | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Gál Petr | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mareš Milan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Skládal Ondřej | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Kulhánek Michael | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bližňák Jaroslav | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Čepl Lukáš | 6:3, scr. | | | | |
| | | | | |
Zatloukal Vojtěch | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
Daniel Jan | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Gööz Tomáš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jarůšek Jan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ždimal Alexandr | | | scr. | | |
| | | | | |
Hegner Karel | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Zduba Andreas | | 6:2, 3:0, scr. | | | |
| | | | | |
Bůžek Petr | 7:6, scr. | | | | |
| | | | | |
Bartoš Adam | | | | 4:0, scr. | |
| | | | | |
Chmelík Oliver | 6:3, 1:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rauš Lukáš | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mrnka Michal | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Balcárek Michal | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
König Robert | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Zavřel Vít | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kojecký Jan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Michal Meluzín, Marek Lang |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Svoboda Matouš | 140 | 12 | Kojecký Jan | 152 | 12 | Bůžek Petr | 167 | 12 | Jeleník Lukáš | 257 | 9 | Bartoš Adam | 310 | 6 | Marenčok Jan | 380 | 6 | Zatloukal Vojtěch | 407 | 6 | Čepl Lukáš | 617 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 67 |
Kódové číslo akce: 112148 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Michal Tomáš | 20.09.1998 | TK Drnovice | Schenk David | 19.12.1969 | SKP Kometa Brno |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bartoš Adam | 06.12.1994 | VSK VŠB-TU Ostrava | Bůžek Petr | 01.08.1976 | Sokol Brno Žabovřesky | Ždimal Alexandr | 14.10.1978 | TK Brno Bosonohy,z.s. | Mišťúrik David | 24.09.2001 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Svoboda Matouš | 25.06.1990 | TJ Sokol Vysočany | Malý Zdeněk | 19.08.1979 | SHARK Brno | Stříteský Tomáš | 17.05.2000 | SK Tenis Tišnov |
|