Název: | Kraj Pernštýnů | Pořadatel: | TK Pernštýn 1897 Pardubice | Datum: | 26.-29.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Šmíd Petr | | | | | |
| | | | | |
Kolařík Jiří | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bůžek Petr | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vágner Matouš | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Holub David | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Kelnar Tomáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Paleček Ondřej | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Beneš Michal | 2:6, 7:5, 2:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Línek Jaromír | | | | 6:3, 3:6, 6:4 | |
| | | | | |
Holub Mikuláš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Čížek Daniel | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rous Marek | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Blažek Tomáš | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Severa Karel | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pučálka Jan | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Modrák Karel | 6:2, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Svoboda Matouš | | | | | 7:5, 6:4 |
| | | | | |
Stavěl Martin | 4:4, scr. | | | | |
| | | | | |
Šprlák-Puk Albert | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Praus Lukáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mališ Filip | | | 1:6, 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Kudýn Ondřej | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kalužík Tomáš | | 4:6, 6:2, 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Elísek Tomáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Buffa Petr | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Polák Marek | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jordanov Petr | | 6:2, 2:6, 7:6 (5) | | | |
| | | | | |
Lysý Jan Mgr. | 5:7, 6:2, 2:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Blažek Jan | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
Krejčíř Petr | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šoukal Martin | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Janoška Lukáš | scr. | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Finále v pondělí od 11h. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Šmíd Petr | 82 | 15 | Janoška Lukáš | 92 | 15 | Elísek Tomáš | 98 | 15 | Línek Jaromír | 101 | 15 | Buffa Petr | 122 | 15 | Beneš Michal | 132 | 12 | Modrák Karel | 134 | 12 | Svoboda Matouš | 140 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 111 |
Kódové číslo akce: 112139 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vitásek Matouš | 20.10.1998 | SK Vitality Slezsko o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Paleček Ondřej | 18.01.1999 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | Vala Filip | 23.07.2004 | LTC Pardubice |
|