Pořadatel: | TK Pelhřimov | Datum: | 24.-26.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
| | | | | |
| | | | | |
Buček Milan | | | | | |
| | | | | |
Brunclík Ondřej | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Lhotský Filip | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šefčík Matyáš | | | 7:6 (), 5:7, 1:0 (9) | | |
| | | | | |
Rott Michal | 2:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Zpěvák Lukáš | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vladík Jakub | 1:6, 6:4, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Bena Libor | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | |
Zákoutský Adam | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Richter Ondřej | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hájek David | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hrubec Jan | | | 6:4, 7:5 | | |
| | | | | |
Lehejček Filip | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bezemek Petr | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vítek Ondřej | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Moucha Marek | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | |
Nedvěd Michal | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vopelka Jakub | | 6:3, 5:7, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Straka Filip | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fiala Gustav | | | scr. | | |
| | | | | |
Vesecký Karel | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Khek Jakub | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kabelka David | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Racek Libor | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Kalousek Petr | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bukáček Michal | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Král David | 4:6, 6:4, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
Beneš Jakub | | | 5:7, 6:1, 1:0 (9) | | |
| | | | | |
Podoba Jan | 3:6, 7:6 (6), 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 1:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Stolarik Petr | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ťoukálek Jaroslav (platná licence A do 12.03.2020) |
Poznámka pořadatele: finále dvouhry po dohodě v neděli 14:30 |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Buček Milan | 170 | 12 | Stolarik Petr | 172 | 12 | Bena Libor | 182 | 12 | Kabelka David | 269 | 9 | Vítek Ondřej | 320 | 6 | Racek Libor | 342 | 6 | Vladík Jakub | 377 | 6 | Moucha Marek | 392 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 69 |
Kódové číslo akce: 112133 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Paťha Daniel | 30.05.2000 | TK Pelhřimov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Nedvěd Michal | 24.02.1998 | TJ Spartak Velké Meziříčí | Buček Milan | 05.12.2000 | LTC Humpolec | Adámek Petr | 21.08.1997 | TK Pelhřimov | Hronza Zdeněk | 14.12.1992 | Jiskra Bechyně |
|