Český tenisový svaz
Název:
A5 Optim Tour - BPBP cup
Datum:
23.-27.08.
Pořadatel:
LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500)
Dotace:
50000
Kódové číslo:
116132
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Nezavdal Jiří
Smetanova 987
293 01 Mladá Boleslav
Tel. (1):
603 548 071
E-mail:
j.nezavdal@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

KVALIFIKACE

Prezentace účastníků kvalifikace pátek 23.8.2019 9.30 hod kromě:

Langmajer, Aregger, Ježek, Trnka, Januška, Stolín, Šmíd

Tito hráči prezentace nejpozději 10:30 hod

Možnost rozehry 9:30 - 10:15 na kurtech 5-10

Zahájení kvalifikace na 10 kurtech 10:30 hod

Rozpis utkání a hrací plán bude zadán v pátek do 9:00

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace do hlavní soutěže v pátek 23.8.2018 od 15:00 do 17:00 sms nebo telefonicky (SMS preferuji, budou potvrzovány). Poté bude turnaj vylosován a rozpis a pořadí utkání zveřejněny nejpozději ve 20:00 na CZTENIS.

Osobní prezentace muži od 8:30
Předkola 9:00 Pavluv/Areandar, Šmíd/Satyajit, Kraus/Kelnar, Dubský/Siwy, Langmajer/Kovařík, Maštálka/Süč, Pecák/Rinko, Kubín/Januška, Černý/Šilhavý, Cintl/Pleva, 9:30 Aregger/Dillenz, Vágner/Peterka , Codl/Šafář, Jiroušek/Holiš, Podolan/Vondrášek, Semerák/Koukal. Ostatní hráči 11:30. Prezentace do debla do 14:00.

Celková dotace muži 25.000,- Kč,
vítěz dvouhry obdrží 8000,- Kč a pohár a právo účasti na závěrečném turnaji MASTERS Optim Tour
finalista 4200,-
semifinalisté 1700,-
čtvrtfinalisté 700,-

4hra
vítězové po 1500,-
finalisté po 1000,-
semifinalisté po 400,-

Občerstvení v areálu bude zajištěno s širokou nabídkou jídel a nápojů.

Parkování - vzhledem ke velkému počtu hráčů v sobotu a neděli dávám doporučení na parkování, do parku je vjezd zakázán
1. Na parkovišti za Zimním stadionem ulice Viničná,( pozor ve všední dny nutno platit cca 5 Kč za hodinu), co nejblíž k parku, vzdálenost 500m od areálu
2. V ulici Viničná a Zahradníkova a pak sejít do parku, 100 - 300 m od areálu , POZOR neparkujte na trávě, hrozí pokuta od MP
3. Na třídě TGM a pak sejít po schodech naproti restauraci Diverso 300 -400 m od areálu.

POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
01.08.2019 09:50:58
2.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
29
30
 
 
25.07.2019 21:40:42
3.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
11.08.2019 17:01:58
4.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
12.06.2019 15:44:33
5.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
 
03.06.2019 18:11:14
6.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
 
 
16.06.2019 21:42:19
7.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
 
20.04.2019 19:53:51
8.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
03.06.2019 15:48:41
9.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
21.03.2019 10:56:08
10.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
19.07.2019 20:12:58
11.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
54
20
 
volná karta
14.08.2019 09:04:14
12.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
55
20
 
 
03.08.2019 21:12:10
13.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
 
 
03.06.2019 13:35:51
14.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
58
20
 
 
09.08.2019 15:05:36
15.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
 
31.05.2019 06:43:50
16.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
 
15.03.2019 10:22:55
17.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
22.06.2019 13:45:21
18.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
 
09.05.2019 16:05:46
19.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
66
20
 
 
03.06.2019 22:28:52
20.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
 
16.03.2019 20:02:17
21.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
 
17.07.2019 14:00:23
22.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
06.05.2019 00:16:08
23.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
 
20.06.2019 20:40:01
24.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
80
20
 
 
28.03.2019 18:47:19
25.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
 
 
20.07.2019 23:47:38
26.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
17.07.2019 15:00:18
27.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
 
 
19.07.2019 17:01:50
28.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
11.08.2019 20:50:17
29.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
91
15
 
volná karta
20.08.2019 11:19:35
30.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
95
15
 
 
04.08.2019 07:48:05
31.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
volná karta
22.04.2019 17:25:54
32.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
13.07.2019 17:03:14
33.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
 
26.07.2019 06:44:45
34.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
203
9
21
 
06.08.2019 18:31:51
35.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
238
9
39
 
29.07.2019 17:30:44
36.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
 
12.08.2019 14:36:08
37.
Dubský Marek 16.01.1999 SK HAMR, z.s.
450
6
 
volná karta
27.07.2019 17:43:13
38.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
575
4
 
volná karta
19.07.2019 19:00:33
39.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
08.06.2019 14:22:25
40.
Satyajit Simhadri 30.08.1997 -
1044
1
 
volná karta
21.08.2019 11:45:28
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
98
15
 
 
12.08.2019 10:02:24
2.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
 
07.08.2019 09:15:53
3.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
113
15
82
volná karta
14.08.2019 09:03:43
4.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
25.06.2019 14:13:14
5.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
131
12
 
 
16.08.2019 10:29:21
6.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
142
12
 
 
03.06.2019 18:11:48
7.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
145
12
 
 
08.04.2019 20:33:14
8.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
 
08.08.2019 21:10:52
9.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
 
12.08.2019 18:17:47
10.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
 
06.08.2019 16:19:11
11.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
170
12
100
volná karta
19.08.2019 12:13:24
12.
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s.
188
12
483
 
06.08.2019 21:06:09
13.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
 
16.04.2019 23:37:35
14.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
241
9
94
 
06.08.2019 18:03:24
15.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
248
9
 
 
22.07.2019 15:59:08
16.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
257
9
178
 
22.07.2019 08:05:00
17.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
 
27.07.2019 08:13:09
18.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
 
19.03.2019 08:49:47
19.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
306
6
111
 
02.07.2019 12:02:54
20.
Mázl Marek 08.01.1991 LTC Mladá Boleslav o.s.
342
6
 
volná karta
04.08.2019 19:22:37
21.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
368
6
 
 
23.04.2019 20:22:11
22.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
 
30.07.2019 12:38:36
23.
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec
428
6
400
 
02.07.2019 19:16:55
24.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
479
4
 
 
28.04.2019 21:49:42
25.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
568
4
167
 
31.03.2019 08:52:51
26.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
 
30.07.2019 17:48:28
27.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
914
3
48
 
07.08.2019 21:28:05
28.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
 
 
11.05.2019 23:10:21
29.
Pavel Tomáš 14.01.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
1044
1
533
volná karta
23.06.2019 13:44:46
30.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Bakov n.Jiz.
1044
1
673
volná karta
25.07.2019 13:38:45
31.
Paveska Daniel 02.03.2002 I.ČLTK Praha
1044
1
 
 
09.08.2019 21:36:58
32.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1044
1
447
volná karta
12.08.2019 16:06:03

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
326
6
45
 
19.08.2019 15:23:04
2.
Süč Dominik 19.09.1990 LTK Liberec
197
12
 
 
22.08.2019 15:05:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
133
12
14
odhlášeno hráčem
05.08.2019 14:56:45
2.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
293
9
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 08:07:04
3.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
20
 
odhlášeno hráčem
08.08.2019 21:28:13
4.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
1044
1
 
odhlášeno hráčem
11.08.2019 16:48:55
5.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
 
odhlášeno hráčem
11.08.2019 22:45:59
6.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
odhlášeno hráčem
12.08.2019 17:15:20
7.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
104
15
333
odhlášeno hráčem
14.08.2019 19:03:48
8.
Urban Matyáš 23.04.1998 SK HAMR, z.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 13:29:22
9.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
336
6
101
odhlášeno hráčem
15.08.2019 18:44:07
10.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
105
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 09:20:07
11.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 09:31:52
12.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
IS: kolizní přihláška
16.08.2019 12:00:19
13.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 14:15:53
14.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
odhlášeno hráčem
16.08.2019 17:49:24
15.
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín
846
3
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 18:54:40
16.
Makovíny Michal 18.09.1987 SK Matchball Česká Lípa
191
12
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 11:33:03
17.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
odhlášeno hráčem
19.08.2019 11:18:30
18.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
312
odhlášeno hráčem
19.08.2019 19:35:28
19.
Gatev Maximilian Alexander 12.04.1999 TK Neridé
1044
1
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 20:56:22
20.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
odhlášeno hráčem
20.08.2019 22:12:55
21.
Matuszewski Michal 13.01.2001 TK Slavia Orlová
1044
1
740
odhlášeno hráčem
21.08.2019 09:09:44
22.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 09:20:25
23.
Brožek Tomáš 08.11.1995 LTC Bakov n.Jiz.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 11:00:07
24.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
odhlášeno hráčem
21.08.2019 19:45:47
25.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
odhlášeno hráčem
21.08.2019 20:00:38
26.
Bačo Stanislav 26.12.1993 TJ Zbrojovka Vsetín
83
15
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 22:28:59
27.
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Březnice
125
15
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 13:19:38
28.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
25
53
odhlášeno hráčem
22.08.2019 13:52:29