Datum: |
10.-11.08. |
Pořadatel: |
LTC Velešín (C - 300) |
Kódové číslo: |
116108 |
Dvorců+povrch: |
4 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mikeš Josef |
: |
Strahovská 236 |
: |
38232 Velešín |
Tel. (1): |
722487652 |
E-mail: |
amikic@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí Vladimír Zasadil. Turnaj rozšířen z 16 hráčů na 24 hráčů, tímto jsou přijati všichni hráči včetně náhradníků. Prezentace v pátek 9.8. do 18:00 formou sms na tel. 722487652, poté proběhne losování. Časový harmonogram zde bude zveřejněn do 21:00.
Časový Harmonogram: 8:30- Fuka-Vácha, Dvořák-Moštěk, Houška-Fáček, Persán-Lisa, 10:00- Nováček-Vyžral, Mach-Zíka, Kadlec-Polesný,
11:00- Linha, Doroshkevich, Hlinka, Bayerl, 12:00- Codl, Mráz Kneys, Brett. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Linha Jiří |
24.11.1984 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
170 |
12 |
|
|
30.07.2019 06:56:36 |
2. |
Brett Daniel |
03.11.2000 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
257 |
9 |
178 |
|
14.07.2019 16:49:11 |
3. |
Codl Miroslav |
06.04.1988 |
Jiskra Bechyně |
368 |
6 |
|
|
23.04.2019 20:18:28 |
4. |
Doroškevič Anatol |
22.04.1995 |
SK OAZA Praha |
403 |
6 |
|
volná karta |
05.08.2019 22:02:32 |
5. |
Mráz Petr |
09.01.1984 |
LTC Velešín z.s. |
695 |
4 |
|
|
23.06.2019 11:47:11 |
6. |
Polesný Lubomír |
26.02.1975 |
Start České Budějovice |
784 |
3 |
|
|
17.04.2019 20:30:14 |
7. |
Bc. Bayerl Michal |
27.04.1984 |
LTC Velešín z.s. |
863 |
3 |
|
|
16.07.2019 22:56:29 |
8. |
Hlinka Petr |
16.01.1994 |
TK Vimperk |
941 |
3 |
|
|
06.06.2019 08:19:38 |
9. |
Moštěk David |
02.04.2004 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1044 |
1 |
597 |
|
19.03.2019 12:19:36 |
10. |
Lisa Roman |
07.01.2003 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1044 |
1 |
565 |
|
27.03.2019 21:05:42 |
11. |
Vácha Daniel |
08.12.1976 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1044 |
1 |
|
volná karta |
27.05.2019 09:35:07 |
12. |
Nováček Jan |
15.01.1996 |
Start České Budějovice |
1044 |
1 |
|
volná karta |
31.05.2019 21:30:14 |
13. |
Persán František |
05.03.1996 |
LTC Velešín z.s. |
1044 |
1 |
|
volná karta |
09.06.2019 15:33:12 |
14. |
Kadlec Martin |
28.01.1999 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1044 |
1 |
|
|
18.07.2019 18:17:15 |
15. |
Mach Jan |
05.05.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1044 |
1 |
345 |
|
29.07.2019 21:46:40 |
16. |
Kneys Radek |
22.09.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1044 |
1 |
450 |
|
31.07.2019 09:37:03 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vyžral Karel |
09.04.1986 |
TO Sokol Kamenný Újezd |
1044 |
1 |
|
|
25.07.2019 06:45:50 |
2. |
Zíka Martin |
13.07.1992 |
TO Sokol Kamenný Újezd |
1044 |
1 |
|
|
25.07.2019 06:55:34 |
3. |
Houška Jan |
02.12.2004 |
LTC Český Krumlov |
1044 |
1 |
520 |
|
30.07.2019 20:21:13 |
4. |
Dvořák Štěpán |
10.09.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1044 |
1 |
543 |
|
31.07.2019 10:04:39 |
5. |
Fáček Erik |
05.12.2004 |
LTC Tábor 1903 |
1044 |
1 |
285 |
|
05.08.2019 22:00:36 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Reiter Jakub Filip |
22.10.2001 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
834 |
3 |
103 |
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 22:25:45 |
2. |
Dvořák Jan |
01.09.1996 |
Start České Budějovice |
654 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 10:44:37 |
3. |
Žemlička Josef |
22.12.2001 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1044 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
06.08.2019 09:59:15 |
4. |
Kordík Marcel |
31.03.1984 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 17:51:18 |
|