Název: | Chimney Cup 2016 | Pořadatel: | TJ Brno-Komín | Datum: | 13.-15.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Tyllich Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Procházka Robert | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zavřel Vít | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Schenk David | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Němčanský Lukáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zajíc Jonáš | | | | | |
| | | | | |
Dillenz Lukáš | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novotný Eduard | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
König Robert | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Fenyk Jan | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | |
Hasoň Rostislav | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zatloukal Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Hancko Martin | | | | | 4:6, 6:1, 5:4, scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pařízek Jan | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pačes Jiří | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kolbert David | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Balajka Milan | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Cikl Martin | | | | | |
| | | | | |
Juřička Milan | | | | 3:6, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zoufalý Jiří | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hlavoň Ondřej | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kaláb Jiří | | | scr. | | |
| | | | | |
Zduba Andreas | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:7 (3), 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Židlík Radek | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: PŘÍPRAVA (dvouhra): 8:30 - Tyllich, Schenk, Dillenz, Zatloukal, Pařízek, Cikl, Juřička, Židlík
PŘÍPRAVA (čtyřhra): ne dříve jak ve 12:00 (bude upřesněno po tel.) |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Tyllich Jakub | 151 | 12 | Židlík Radek | 195 | 12 | Cikl Martin | 313 | 6 | Dillenz Lukáš | 334 | 6 | Juřička Milan | 399 | 6 | Hancko Martin | 780 | 3 | Zatloukal Vojtěch | 902 | 3 | Zajíc Jonáš | 966 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 51 |
Kódové číslo akce: 112108 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Daniš Radek | 13.09.1997 | TK Brno Bosonohy,z.s. | Fiala Miloš | 29.04.1973 | SHARK Brno | Terziev Christo | 26.12.1991 | ASK Lipůvka | Vyskočil Robert | 17.08.1984 | SHARK Brno | Honek Michal | 19.08.1974 | Sokol Brno Žabovřesky |
|