Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Chimney Cup 2019
Pořadatel:  TJ Brno-Komín
Datum:  10.-12.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Buffa Petr
 
David Tomáš
6:3, 6:3
 
Ryšánek Jan
6:4, 6:7 (4), 1:0 (5)
 
Skácel Dan
6:1, 6:4
 
Zeman Radim
6:0, 6:0
 
Verner Martin
6:0, 6:0
 
Tlačbaba Jakub
6:2, 6:0
 
Novobilský Daniel
7:6 (4), 6:4
 
Doseděl Jakub
1:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Ryšánek David
6:0, 6:0
 
Židlík Radek
6:0, 6:0
 
Verner Štěpán
6:0, 6:2
 
Navrátil Filip
6:4, 4:1, scr.
 
Eckert Christopher
7:6 (5), 6:1
 
Jagoš Jiří
6:0, 6:2
 
Zivčák Martin
6:2, 6:4
 
Krhut Ondřej
6:1, 6:3
 
Němčanský Lukáš
6:1, 6:0
 
Nerud Vladimír
6:3, 6:3
 
Chlibek David
6:2, 6:0
 
Klakurka Lukáš
6:2, 6:1
 
Hlavoň Ondřej
6:3, 6:4
 
Schenk David
5:7, 6:1, 1:0 (10)
 
Juřička Milan
6:1, 6:0
 
Tesař Pavel
7:5, 6:1
 
Dombi David
6:2, 6:2
 
Mareček Ondřej
7:5, 6:4
 
Zavřel Vít
6:1, 6:1
 
Cendelín Pavel
6:0, 7:5
 
Paleček Adam
6:1, 6:1
 
Bolek David
5:7, 6:0, 1:0 (6)
 
Segeťa Petr
6:2, 1:6, 1:0 (2)
 
Rozhodčí turnaje: Ryšánek David (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: neregistrovaný hráč - Christopher Eckert (nar. 24.10.1983)
Počet účastníků32
NasazeníBH
Buffa Petr 14212
Segeťa Petr 2309
Juřička Milan 2529
Doseděl Jakub 2829
Tesař Pavel 3126
Novobilský Daniel 3566
Krhut Ondřej 5204
Zivčák Martin 5244
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 112103

Tyllich Jakub - Šoukal Martin
 
 
 
Klakurka Lukáš - Hlavoň Ondřej
6:1, 6:2
 
Navrátil Filip - Kulhánek Michael
3:0, scr.
 
 
6:2, 6:4
 
Šmíd Petr - Zivčák Martin
 
 
6:1, 6:0
 
Ryšánek David - Ryšánek Jan
 
Novobilský Daniel - Hlavačka Martin
6:2, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Skácel Dan - Eckert Christopher
 
Židlík Radek - Tesař Pavel
6:3, 1:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Bolek David - Vašíček Lukáš
 
Segeťa Petr - Krhut Ondřej
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Doseděl Jakub - Paleček Adam
 
Tlačbaba Jakub - Mareček Ondřej
3:6, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Coufal David - Kopeček Denis
 
Zavřel Vít - Němčanský Lukáš
6:3, 6:2
 
 
 
 
3:0, scr.
 
Zeman Radim - Nerud Vladimír
 
Cendelín Pavel - Chlibek David
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Buffa Petr - Juřička Milan
 
Rozhodčí turnaje: Ryšánek David (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Šoukal Martin 10215
Hlavačka Martin 10815
Buffa Petr 14212
Tyllich Jakub 19412
Šmíd Petr 19412
Coufal David 2089
Kopeček Denis 2229
Segeťa Petr 2309
Kategorie : 5Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 114103

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brauner Pavel26.08.1987TJ Brno-Komín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zivčák Martin27.06.1978TK Bystřice n.Pernštejnem
Eckert Christopher24.10.1983-
Coufal David30.04.1997Start Brno
Šmíd Petr05.12.1983TK Brno Bosonohy,z.s.
Tyllich Jakub19.01.1995TC Brno.
Kopeček Denis14.10.1993Start Brno
Hlavačka Martin20.12.1999TC Brno.
Kulhánek Michael01.07.2001TC Brno.
Šoukal Martin18.07.1998TC Brno.