Název: | Pohár města Karlovy Vary | Pořadatel: | TCG Karlovy Vary | Datum: | 10.-13.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vachtl Jiří | | | | | |
| | | | | |
Siwy Rudolf | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Klír Petr | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Stolín Jan | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Kolář Václav | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Šmíd Filip | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Skrbek Matěj | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Podlešák Marek | | | | 7:5, scr. | |
| | | | | |
Tocik Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Trnka Přemysl | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kozler Adam | | | 6:3, 6:7, 6:2 | | |
| | | | | |
Fišer Filip | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Velebil Matěj | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Potužák David | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kraus Martin | | | | | 0:6, 6:1, 6:1 |
| | | | | |
Miškovský Lukáš | 3:6, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kollár Petr | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Penc Lukáš | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Růžička Adam | | | 2:6, 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Růžička Václav | 3:6, 6:3, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Cordt Daniel | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jeníček Jiří | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Cintl Matěj | | | | 6:3, 5:7, 6:1 | |
| | | | | |
Vicenda Ondřej | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Janisch Petr | | 6:2, 4:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Zapský Adam | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mikula Jakub | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Aregger Lars | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Čech Michael | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Dušek Ondřej | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021) |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Vachtl Jiří | 48 | 25 | Dušek Ondřej | 54 | 20 | Podlešák Marek | 61 | 20 | Jeníček Jiří | 63 | 20 | Cintl Matěj | 80 | 20 | Šilhavý Jan | 89 | 15 | Kraus Martin | 101 | 15 | Potužák David | 117 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 112102 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bureš Martin | 14.04.2000 | Tenisklub Cheb |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Cordt Daniel | 03.09.1997 | Tenisklub Cheb | Janisch Petr | 07.01.1976 | TCG Karlovy Vary | Marek Jan | 17.12.1987 | TK Louny | Rinko Štěpán | 13.11.1996 | TCG Karlovy Vary |
|