Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  B4 - TJ Slavoj Český Brod
Pořadatel:  Slavoj Český Brod
Datum:  03.-06.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Vachtl Jiří
 
 
 
Železný Jan
6:2, 5:7, 6:2
 
Vrba Jan
6:7 (2), 6:2, scr.
 
 
scr.
 
Šafář Petr
 
 
6:1, 6:2
 
Dvořák Marek
 
Ježek Vojtěch
6:3, 6:4
 
 
 
Jiroušek Lukáš
6:0, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:1, 7:6 (5)
 
Kalužík Tomáš
 
 
7:5, 6:1
 
Šilhavý Jan
 
Pavluv Richard
1:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Kelnar Tomáš
7:5, 7:5
 
 
 
 
7:6 (3), 3:3, scr.
 
Rais Vítek
 
 
6:3, 6:3
 
Novotný Šimon
 
Musil Mathias
7:5, 6:4
 
 
 
Kurilla Matyáš
2:6, 6:4, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Pírek František
 
 
0:6, 6:2, 6:3
 
Červinka Petr
 
Kubík Kristián
6:4, 6:4
 
 
 
Kubelka David
6:0, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:4, 6:4
 
Koula Petr
 
 
6:7 (6), 6:1, 6:4
 
Matuszewski Michal
 
Mikula Jakub
6:4, 6:4
 
 
 
Růžička Adam
6:3, 1:6, 7:6 (6)
 
 
 
Beran Jakub
6:2, 6:2
 
Aregger Lars
6:2, 6:3
 
 
7:5, 7:5
 
Podlešák Marek
 
Šafář Martin
6:3, 6:0
 
 
 
Kelnar Lukáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Musil Lukáš
 
 
5:4, scr.
 
Poštolka Roman
 
Kvis Kryštof
7:5, 6:4
 
 
 
Šťastný Boris
6:1, 6:0
 
 
 
Metelka Jan
5:7, 6:1, 6:3
 
Stolín Jan
6:1, 6:4
 
 
6:2, 4:6, 6:2
 
Rabas Daniel
 
Poznámka pořadatele: Hrací plán na neděli 4.6. 9:00 hod. Vachtl-Dvořák,Jiroušek-Kalužík,Pavluv-Rais,Musil M.-Pírek,Kubík-Koula,Růžička-Beran,Šafář M.- Musil L.,Kvis-Rabas ,poté následuje čtvrtfinále dvouher,a následně dohrávka čtyřher .(volat ve 12: hodin)
Počet účastníků35
NasazeníBH
Vachtl Jiří 4825
Rabas Daniel 5325
Podlešák Marek 6120
Pavluv Richard 7120
Šafář Martin 8120
Červinka Petr 8515
Šilhavý Jan 8915
Kubík Kristián 9115
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 112092

Rabas Daniel - Vachtl Jiří
 
 
 
Rais Vítek - Vrba Jan
6:2, 6:1
 
Pírek František - Růžička Adam
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Poštolka Roman - Pecák Štěpán
6:1, 7:6 (5)
 
 
 
Šafář Martin - Šafář Petr
0:1, scr.
 
Kelnar Lukáš - Kelnar Tomáš
6:1, 6:2
 
Dvořák Marek - Železný Jan
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Kubelka David - Novotný Šimon
6:1, 6:0
 
 
6:4, 7:6 (3)
 
Pavluv Richard - Stolín Jan
 
Kubík Kristián - Beran Jakub
scr.
 
Ježek Vojtěch - Šťastný Boris
6:2, 6:4
 
 
7:6 (4), 4:6, 1:0 (6)
 
Červinka Petr - Šilhavý Jan
 
Poznámka pořadatele: Hrací den 5.6. 9:00hod. semifinále dvouhry, a dále finále dvouhry.
Počet dvojic12
NasazeníBH
Vachtl Jiří 4825
Rabas Daniel 5325
Pavluv Richard 7120
Šafář Martin 8120
Červinka Petr 8515
Šilhavý Jan 8915
Kubík Kristián 9115
Pecák Štěpán 9615
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 114092

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Langmajer Dominik21.08.1999RPM OÁZA Říčany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mikula Jakub23.06.2003TJ Sokol Vysočany
Kubelka David28.07.2003Slavoj Český Brod
Novotný Šimon01.01.2004TK Neridé