Pořadatel: | LTC Pardubice | Datum: | 01.-03.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kelnar Tomáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hoffmann Pavel | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Štrait Petr | 3:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Nápravník Adam | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Repák Tomáš | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pozdenkov Petr | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Paleček Ondřej | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hanuš Jaroslav | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Skokan Ondřej | | 7:5, 2:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Nováček Filip | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Císař Luděk | | | scr. | | |
| | | | | |
Machek Radomír | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Wünsch Vojtěch | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Janeček Jan | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | |
Chaloupka Adam | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Tománek Ondřej | | 6:3, 1:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Řehák Jakub | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Janeček Adam | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Machek Vladimír | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vančuřík Štěpán | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jahelka Vladimír | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
Chaloupka David | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Berka Vojtěch | | 6:7 (3), 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Holub David | 5:7, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fleško Milan | | | 7:5, 0:1, scr. | | |
| | | | | |
Čížek Radovan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6 (12), 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Blažek Jan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Všechna předkola začátek v 9:00. Ostatní NB 11:00.
Program na neděli: Začátek všech čtvrtfinále v 9:00. |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Kelnar Tomáš | 111 | 15 | Blažek Jan | 167 | 12 | Vančuřík Štěpán | 168 | 12 | Hanuš Jaroslav | 178 | 12 | Paleček Ondřej | 209 | 9 | Wünsch Vojtěch | 230 | 9 | Jahelka Vladimír | 238 | 9 | Janeček Jan | 245 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 112087 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pozdenkov Petr | 15.06.2002 | TJ Brno-Komín | Vlkovský Vojtěch | 12.07.1999 | LTC Pardubice | Kelnar Lukáš | 08.01.2003 | LTC Pardubice | Malý Patrik | 06.01.1997 | TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|