Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 03.-06.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Bíško Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nuhlíček Václav | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Filo Daniel | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Adam | | | 6:4, 1:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sušeň Thomas | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ventrča Václav | | | | 2:6, 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vodák Matěj | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Josefčák David | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holiš Štěpán | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | | 6:1, 4:1, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Přeček Michal | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrabec Tomáš | | | 6:4, 1:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zoubek Vojtěch | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Přehnal Jan | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zpěvák Lukáš | | 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Vojtěch | | | 1:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík David | | 4:6, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bugaj Martin | | | | | | 4:6, 7:5, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doseděl Jakub | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Michal | | | 1:6, 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vágner Josef | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Orlita Daniel | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klakurka Lukáš | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Machala Martin | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lušovský Michal | | 1:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bačo Stanislav | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Martin | | 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Shuster Ben | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bláha Tomáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buffa Petr | | | | 6:3, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Daniel Jan | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duben Jan | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nebojsa Stanislav | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Švenda Milan (platná licence B do 27.04.2020) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9:00 SF mužů a žen, následují F singl a F debl |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Bíško Michal | 32 | 30 | Nebojsa Stanislav | 34 | 30 | Kadora Jakub | 49 | 25 | Lušovský Michal | 65 | 20 | Bugaj Martin | 68 | 20 | Kovařík David | 73 | 20 | Holiš Štěpán | 74 | 20 | Bačo Stanislav | 83 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 180 |
Kódové číslo akce: 112087 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Holiš Evžen | 16.02.2000 | TC-MJ TENIS Líšeň |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Klakurka Lukáš | 04.08.2003 | Start Brno | Krčmář David | 12.08.1994 | TK Zlín |
|