Datum:
03.-06.08.
Pořadatel:
Jiskra Otrokovice (B - 500)
Dotace:
15000
Kódové číslo:
116087
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v So do 09:00 hod.


Kontaktní osoba:
Nebojsa Stanislav
:
Mlýnská 802
:
76302 Zlín 4
Tel. (1):
732923304
E-mail:
Stanislav.Nebojsa@seznam.cz
Internet:
www.tenis-otrokovice.cz

Poznámka pořadatele: ZMĚNA PREZENTACE: PÁTEK 2.8.: 16 - 18 HOD. formou SMS na tel. 605 298 873 p. Švenda, rozhodčí. V 18 hod. veřejné losování v klubovně TJ Jiskra Otrokovice, v 19 hod. časový program na sobotu na internetu.
SOBOTA 3.8.: 20 HOD. PLAYERS PARTY - HARLEY PUB OTROKOVICE, prohlídka největšího muzea Harley Davidson ve Střední Evropě zdarma
Ubytování: Hotel, penzion a ubytovna Morava, tel.577 102 349, 3 min. od kurtů


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
32
30
 
 
17.07.2019 13:04:07
2.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
20.03.2019 12:42:03
3.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
21.03.2019 10:55:02
4.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK SC OSTRAVA
65
20
 
 
17.07.2019 22:10:35
5.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
68
20
 
 
31.07.2019 15:01:03
6.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
 
17.07.2019 13:54:17
7.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
74
20
 
 
01.08.2019 12:23:36
8.
Bačo Stanislav 26.12.1993 TJ Zbrojovka Vsetín
83
15
 
 
31.07.2019 16:08:38
9.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
84
15
 
 
31.07.2019 08:59:01
10.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
 
 
19.07.2019 17:00:52
11.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
98
15
 
 
23.07.2019 20:45:24
12.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
140
12
47
 
24.06.2019 17:10:03
13.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
142
12
 
 
24.07.2019 07:14:10
14.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
145
12
 
 
08.04.2019 20:29:45
15.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
162
12
73
 
28.07.2019 21:53:39
16.
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
164
12
 
 
18.07.2019 15:56:03
17.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
168
12
 
 
11.06.2019 13:42:08
18.
Přeček Michal 24.06.1993 SK JC Sport Opava
169
12
 
 
31.07.2019 10:52:36
19.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
282
9
 
 
30.07.2019 16:06:40
20.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
 
01.04.2019 17:29:55
21.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
316
6
141
 
31.07.2019 08:59:23
22.
Bláha Tomáš 17.10.1985 TC Bajda Kroměříž
382
6
 
 
19.07.2019 22:03:57
23.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 Jiskra Otrokovice
406
6
144
 
09.05.2019 17:55:35
24.
Přehnal Jan 07.05.1987 Jiskra Otrokovice
504
4
 
 
02.08.2019 16:38:10
25.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
545
4
65
 
31.07.2019 12:12:09
26.
Kroupa Michal 25.09.1979 Jiskra Otrokovice
654
4
 
 
15.07.2019 22:29:55
27.
Sušeň Thomas 25.10.1993 TJ Brno-Komín
668
4
 
 
01.08.2019 10:13:28
28.
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno
834
3
72
 
22.05.2019 23:07:15
29.
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
846
3
138
 
28.07.2019 12:04:00
30.
Shuster Ben 24.03.1982 TC Holešov, o.s.
1044
1
 
 
28.07.2019 06:51:19
31.
Nuhlíček Václav 26.01.1978 TC Holešov, o.s.
1044
1
 
 
28.07.2019 06:51:38
32.
Josefčák David 23.08.2002 Jiskra Otrokovice
1044
1
347
 
29.07.2019 20:24:08
33.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1044
1
147
 
02.08.2019 12:05:19
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Šišolák Jaroslav 10.10.2001 LTC Hodonín
560
4
472
odhlášeno hráčem
11.07.2019 15:59:33
2.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
1044
1
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 20:56:40
3.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
153
12
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 16:58:44
4.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
66
20
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 18:13:12
5.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
45
25
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 14:52:14
6.
Coufal David 30.04.1997 Start Brno
208
9
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 09:51:39
7.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
222
9
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 10:56:57
8.
Dub David 09.08.1971 TK Pelhřimov
282
9
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 11:41:46
9.
Vychytil David 20.10.1977 Jiskra Otrokovice
767
3
 
odhlášeno pořadatelem
29.07.2019 06:19:28
10.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
20
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 13:23:29
11.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
102
15
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 10:20:10
12.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
654
4
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 12:32:10
13.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
105
15
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 17:07:45
14.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
176
12
171
odhlášeno hráčem
01.08.2019 21:48:43
15.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
356
6
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 12:12:15