Bíško Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pleva Jan | | 2:6, 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kracík Matěj | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kozler Adam | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Rinko Štěpán | 6:1, 3:3, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | 5:7, 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vágner Josef | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Kraus Martin | | | 7:6 (4), 7:6 (2) | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vlkovský Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Pátý Daniel | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lušovský Michal | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | 7:6 (5), 3:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Brabec Jiří | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vrbka Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cintl Matěj | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | 4:6, 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Mirdzhaliev Mirgiiaz | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | 2:6, 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jermář Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Vala Daniel | | | | | | 7:6 (3), 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Motl Pavel | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Aregger Lars | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rabas Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Tříška Martin | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beran Jakub | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | | | 7:6 (3), 4:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Poštolka Roman | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:1, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | | |
Michl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Vrba Daniel | | | | | 6:4, 4:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Malý Patrik | | 1:6, 6:1, 5:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | 2:6, 7:6 (1), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Barnat Jiří | | | 6:1, scr. | | | |
| | | | | | |
Jiroušek Lukáš | 6:4, 4:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Vojtěchovský Lukáš | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Orlita Daniel | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kovařík David | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Dillenz Lukáš | | | 5:7, 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pavluv Richard | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Nebojsa Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Časový rozvrh úterý 30.7. 10,00 F dvouhry mužů; 9,30 SF čtyřhry mužů, následuje F čtyřhry;
Hráči Orlita a Jeníček skrečovali své zápasy pro nevolnost. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Bíško Michal | 32 | 30 | Nebojsa Stanislav | 34 | 30 | Michl Filip | 35 | 30 | Pátý Daniel | 36 | 25 | Vrba Daniel | 37 | 25 | Jermář Jan | 41 | 25 | Vlkovský Vojtěch | 43 | 25 | Vala Daniel | 45 | 25 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 215 |
Kódové číslo akce: 112068 |
|
|