Český tenisový svaz
Název:
A4 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
26.-30.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60000
Kódové číslo:
116068
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
0
 
20.04.2019 19:52:38
2.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
0
 
21.03.2019 10:54:31
3.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
0
 
15.03.2019 10:20:18
4.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
0
 
09.05.2019 16:04:12
5.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
0
 
23.04.2019 13:38:44
6.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
0
 
16.03.2019 20:02:36
7.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
 
19.03.2019 12:42:42
8.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
0
 
06.05.2019 00:14:35
9.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
80
20
0
 
28.03.2019 18:45:37
10.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
15.03.2019 21:05:40
11.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
 
22.04.2019 17:24:03
12.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
109
15
0
 
12.05.2019 10:36:02
13.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
0
 
28.04.2019 19:12:52
14.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
0
 
05.05.2019 15:22:15
15.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
 
15.03.2019 20:57:45
16.
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha
159
12
0
 
23.05.2019 01:49:35
17.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
 
02.04.2019 08:19:24
18.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
192
12
0
 
17.03.2019 19:33:12
19.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
 
16.04.2019 23:36:53
20.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
0
 
07.04.2019 08:19:40
21.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
 
19.03.2019 08:52:51
22.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
 
19.03.2019 17:58:36
23.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
 
01.04.2019 17:29:18
24.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
368
6
0
 
23.04.2019 20:15:07
25.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
479
4
0
 
28.04.2019 21:44:27
26.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
635
4
168
 
24.03.2019 13:19:34
27.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
16.03.2019 20:08:23
28.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
817
3
120
 
20.03.2019 09:28:32
29.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
863
3
660
 
09.05.2019 09:43:24
30.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
1044
1
0
 
17.04.2019 22:16:59
31.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
0
 
11.05.2019 23:11:17