Název: | Memoriál Luďka Kučery - 50. ročník | Pořadatel: | TJ Lázně Bělohrad | Datum: | 18.-20.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kubín Marian | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Orálek Štěpán | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Osladil Martin | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Sajdak Hubert | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Siniakov Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Nápravník Adam | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Michal | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Matouš Martin | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Matouš Jakub | | | 7:5, 6:4, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Brož Daniel | 6:1, 3:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | | | | | |
| | | | | | |
Hanuš Jaroslav | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Veselý František | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bezdíček Bohumil | 6:3, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Pelikán Tomáš | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | | | | | | |
| | | | | | |
Kopáček Jiří | | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pavel Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Machek Radomír | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kameník Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Wünsch Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Brett Daniel | | | | | | 6:2, 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štrait Petr | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Suchánek Ondřej | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Machek Vladimír | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Dušek Roman | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Vítek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Šubert Vítek | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Kalaš Simon | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Holub David | 6:1, 2:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Blažek Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Ondřej | | | | | 7:6, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Makrlík Petr | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jebavý Lukáš | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Klejch Adam | | | 3:6, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Ondrašík Adam | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holub Mikuláš | | | | | | |
| | | | | | |
Jahelka Vladimír | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Chaloupka David | | | | | | |
| | | | | | |
Říha Matyáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Menčík Martin | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kameník Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Machek Vladimír (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Kubín Marian | 123 | 15 | Kameník Martin | 161 | 12 | Blažek Jan | 167 | 12 | Hanuš Jaroslav | 178 | 12 | Rais Vítek | 185 | 12 | Brett Daniel | 191 | 12 | Paleček Ondřej | 209 | 9 | Wünsch Vojtěch | 230 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 112057 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šafránek Václav | 20.05.1994 | I.ČLTK Praha | Šubert Vít | 26.11.1970 | Tenis & Padel klub Písečná, z.s. | Kindl Libor | 20.01.1973 | TJ Lázně Bělohrad |
|