Český tenisový svaz
Název:
KODET AQUA OPEN
Datum:
20.-22.07.
Pořadatel:
Sokol Nové Strašecí (C - 300)
Kódové číslo:
116055
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zajíc Tomáš
Křivoklátská
27101 Nové Strašecí
Tel. (1):
602237713
E-mail:
zaj.tom@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická prezentace v pátek 19.7. mezi 16-18 hod. (stačí SMS), hraje se od soboty, rozpis a vylosováni na IS po 20. hodině.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
166
12
 
 
07.07.2019 17:20:58
2.
Loder David 09.11.1999 TJ Radlice
235
9
 
 
17.07.2019 06:25:40
3.
Zajíc Tomáš 24.01.1984 LTC Slovan Kladno
272
9
 
 
30.06.2019 17:34:09
4.
Hrubý Jan 22.02.1995 Severočeská tenisová o.s.
430
6
 
 
07.07.2019 19:17:56
5.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
432
6
 
 
30.06.2019 22:54:49
6.
Kolovratník Štěpán 26.08.1977 TK Louny
635
4
 
 
13.07.2019 04:44:26
7.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
668
4
368
 
09.07.2019 15:30:17
8.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
890
3
171
 
19.07.2019 07:19:37
9.
Křepelka Jonáš 11.08.1989 TJ Hvězda Kladno
954
3
 
 
08.07.2019 08:06:08
10.
Moravec Ladislav 10.09.1993 TK Lány
1044
1
 
 
31.05.2019 20:32:23
11.
Kolář Václav 20.03.1974 TCG Karlovy Vary
1044
1
 
 
11.06.2019 11:24:10
12.
Zajíc Ivo 04.06.1988 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
 
30.06.2019 17:33:04
13.
Zajíc Ondřej 21.05.1982 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
 
30.06.2019 17:33:17
14.
Zíma Jiří 28.04.1975 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
 
30.06.2019 17:33:34
15.
Merhaut Jan 09.07.1997 Lokomotiva Beroun
1044
1
 
 
01.07.2019 14:48:24
16.
Ruchař Zdeněk 23.10.1980 TK Louny
1044
1
 
 
08.07.2019 07:32:37
17.
Lhotský Marek 11.05.1972 TK Stochov
1044
1
 
 
19.07.2019 07:19:59
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kožušník Radovan 17.06.2000 TK Stochov
1044
1
902
odhlášeno hráčem
03.07.2019 22:45:00
2.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
1044
1
583
odhlášeno hráčem
07.07.2019 19:16:53
3.
Fuchs Martin 15.03.1967 TJ Sokol Domoušice
1044
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 09:46:48
4.
Balcer Pavel 13.10.1954 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
18.07.2019 11:50:50