Český tenisový svaz
Název:
KODET AQUA OPEN
Datum:
20.-22.07.
Pořadatel:
Sokol Nové Strašecí (C - 300)
Kódové číslo:
116055
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zajíc Tomáš
Křivoklátská
27101 Nové Strašecí
Tel. (1):
602237713
E-mail:
zaj.tom@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická prezentace v pátek 19.7. mezi 16-18 hod. (stačí SMS), hraje se od soboty, rozpis a vylosováni na IS po 20. hodině.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
19.07.2019 10:52:13
2.
Loder David 09.11.1999 TJ Radlice
235
9
 
 
17.07.2019 06:25:40
3.
Zajíc Tomáš 24.01.1984 LTC Slovan Kladno
272
9
 
 
30.06.2019 17:34:09
4.
Hrubý Jan 22.02.1995 Severočeská tenisová o.s.
430
6
 
 
07.07.2019 19:17:56
5.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
432
6
 
 
30.06.2019 22:54:49
6.
Kolovratník Štěpán 26.08.1977 TK Louny
635
4
 
 
13.07.2019 04:44:26
7.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
668
4
368
 
09.07.2019 15:30:17
8.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
890
3
171
 
19.07.2019 07:19:37
9.
Křepelka Jonáš 11.08.1989 TJ Hvězda Kladno
954
3
 
 
08.07.2019 08:06:08
10.
Moravec Ladislav 10.09.1993 TK Lány
1044
1
 
 
31.05.2019 20:32:23
11.
Kolář Václav 20.03.1974 TCG Karlovy Vary
1044
1
 
 
11.06.2019 11:24:10
12.
Zajíc Ivo 04.06.1988 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
 
30.06.2019 17:33:04
13.
Zajíc Ondřej 21.05.1982 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
 
30.06.2019 17:33:17
14.
Zíma Jiří 28.04.1975 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
 
30.06.2019 17:33:34
15.
Merhaut Jan 09.07.1997 Lokomotiva Beroun
1044
1
 
 
01.07.2019 14:48:24
16.
Ruchař Zdeněk 23.10.1980 TK Louny
1044
1
 
 
08.07.2019 07:32:37
17.
Lhotský Marek 11.05.1972 Tenis DLI Kladno
1044
1
 
 
19.07.2019 07:19:59
18.
Kos Luděk 18.06.1972 TK Botanika Bezděkov-Unhošť
1044
1
 
volná karta
19.07.2019 15:48:38
19.
Novotný David 03.07.2002 SK Aritma Praha
1044
1
881
volná karta
19.07.2019 15:49:17
20.
Tauber Ladislav 27.07.1970 SK Tenis Kladno
1044
1
 
 
19.07.2019 17:09:06
21.
Müller Michal 21.03.1977 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
volná karta
19.07.2019 17:10:10
22.
Sembdner Adam 02.09.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
488
volná karta
19.07.2019 17:10:28
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kožušník Radovan 17.06.2000 TK Stochov
1044
1
902
odhlášeno hráčem
03.07.2019 22:45:00
2.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
1044
1
583
odhlášeno hráčem
07.07.2019 19:16:53
3.
Fuchs Martin 15.03.1967 TJ Sokol Domoušice
1044
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 09:46:48
4.
Balcer Pavel 13.10.1954 Sokol Nové Strašecí
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
18.07.2019 11:50:50
5.
Spolek Jiří 07.07.1989 Sokol Říčany
365
6
 
odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 10:03:52
6.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
166
12
 
odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 17:10:38