Pořadatel: | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Datum: | 16.-18.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sekula David | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stříbný David | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sedlář Vladimír | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štrbavý Jan | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ondrašík Adam | | | | 6:2, 2:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Přeček Michal | | 4:6, 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Liberda Martin | | | 6:3, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mališ Filip | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ščudlík Rudolf | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Telnar David | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Poljak Martin | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Pelikán Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Šíp Ondřej | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šebesta Pavel | | | | 5:7, 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štěrba Ondřej | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krhut Ondřej | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Schwan Robert | 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 1:6, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Šenk Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:4, 7:6 (3) |
| | | | | | |
Komínek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Ostrý Martin | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kočur Jakub | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Stříbný Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bugel Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
Zacharopulos Ilias | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 0:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
Hoffmann Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Pavelka Patrik | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Pavlištík Jakub | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Segeťa Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
Kocur Josef | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Zavřel Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Marenčok Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Kočur Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Němeček Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adam | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Wrona René | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Boháč Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Kadora Jakub | 107 | 15 | Boháč Daniel | 247 | 9 | Segeťa Petr | 273 | 9 | Ščudlík Rudolf | 311 | 6 | Komínek Martin | 344 | 6 | Šenk Filip | 378 | 6 | Mališ Filip | 514 | 4 | Kocur Josef | 546 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 59 |
Kódové číslo akce: 112051 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kocián Vít | 23.09.1998 | SK JC Sport Opava | Melichárek Lukáš | 01.04.1978 | TK Kvasiny |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Němeček Tomáš | 14.08.1996 | TJ TO Sokol Stará Bělá | Hrbáč Daniel | 20.06.1999 | Tennis Hill Havířov o.s. | Kocur Josef | 26.07.1987 | Tennis Hill Havířov o.s. | Ostrý Martin | 26.03.1987 | VSK VŠB-TU Ostrava | Štěrba Ondřej | 24.03.1992 | Lokomotiva Karlovy Vary | Šebesta Pavel | 25.09.1973 | TK ARBREX-OSTRAVA | Poljak Martin | 12.08.1999 | TK Dolní Benešov | Mališ Filip | 25.08.1998 | Tennis Hill Havířov o.s. | Liberda Martin | 09.01.1975 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Přeček Michal | 24.06.1993 | TJ TO Sokol Stará Bělá |
|