Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Modřany 2005
Datum:  13.-16.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Duda Filip
 
 
 
Benda Marek
6:3, 6:1
 
Pech Patrik
6:0, 6:0
 
Podzemný Vojtěch
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Pánik Matěj
 
Kraus Martin
6:2, 4:6, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Arendar Roman
 
Šťastný Boris
7:6 (5), 6:1
 
 
 
 
6:3, 1:0, scr.
 
Pechala František
 
Řezníček Vladimír
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Ježek Vojtěch
 
Bližňák Jaroslav
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Stavrovskij Petr
 
Jiroušek Lukáš
6:4, 2:1, scr.
 
 
 
 
6:2, 7:6 (4)
 
Šilhavý Jan
 
Januška Adam
6:1, 3:6, 7:6 (3)
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Jeníček Jiří
 
Kalivoda Adam
6:4, 6:1
 
 
 
 
7:6 (6), 6:2
 
Dostál Petr
 
Kvis Kryštof
6:1, 6:3
 
 
 
 
7:6 (9), 4:6, 6:4
 
Vejšický Oldřich
 
Červinka Petr
6:3, 7:5
 
 
 
 
7:5, 3:6, 7:6 (2)
 
Mikula Jakub
 
Hrdina Aleš
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Blecha Adam
 
Cintl Matěj
7:6 (1), 6:2
 
 
 
 
6:2, 7:6 (4)
 
Codl Miroslav
 
Trnka Přemysl
6:3, 6:3
 
 
 
 
7:6 (4), 3:6, 6:4
 
Kubík Kristián
 
Pačes Filip
7:5, 2:6, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Novák Jiří
 
Kozler Adam
6:2, 6:1
 
Vodák Petr
4:6, 7:6 (4), 7:5
 
 
6:4, 6:4
 
Michl Filip
 
Rozhodčí turnaje: Jan Vodička 774774195
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 9.00 SEMI dvouhra: Následuje finále dvouhra. Finále čtyřhra: odpoledne
Počet účastníků34
NasazeníBH
Duda Filip 2235
Michl Filip 3530
Řezníček Vladimír 4725
Blecha Adam 6220
Jeníček Jiří 6320
Pechala František 7020
Kalivoda Adam 7720
Cintl Matěj 8020
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 112043

Michl Filip - Řezníček Vladimír
 
 
 
Cintl Matěj - Pánik Matěj
2:6, 6:2, 1:0 (10)
 
Ježek Vojtěch - Kvis Kryštof
6:2, 6:2
 
Červinka Petr - Januška Adam
2:6, 6:2, 1:0 (10)
 
 
 
 
1:0, scr.
 
Trnka Přemysl - Kozler Adam
 
Hrdina Aleš - Poláček Lukáš
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
 
7:6 (6), 7:5
 
Kalivoda Adam - Arendar Roman
 
Vodák Petr - Bližňák Jaroslav
6:3, 5:7, 1:0 (4)
 
Mikula Jakub - Vejšický Oldřich
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Duda Filip - Langmajer Dominik
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Duda Filip 2235
Michl Filip 3530
Řezníček Vladimír 4725
Poláček Lukáš 6920
Kalivoda Adam 7720
Cintl Matěj 8020
Červinka Petr 8515
Arendar Roman 8615
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 114043

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šodek David08.01.1990SK OAZA Praha
Musil Mathias08.08.2002I.ČLTK Praha
Pecák Štěpán21.06.2000TK Neridé
Bena Libor03.01.1986Sokol Petrovice
Semerák Jan26.01.2001TK Neridé
Szlifka Petr19.12.1999TK Ruzyně Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vodák Petr21.12.1993Jiskra Otrokovice
Hrdina Aleš12.04.2003TK Neridé
Benda Marek24.03.1998Tenis Cibulka
Poláček Lukáš01.10.1991LTC Modřany 2005