Pořadatel: | TK Strakonice | Datum: | 08.-11.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vojtěchovský Lukáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pechan Jiří | | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vala Lukáš | 6:3, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kvis Kryštof | | | scr. | | |
| | | | | |
Kraus Martin | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mikeš Adam | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Daniš Radek | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šimůnek David | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
Ječmík Albert | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Reisinger Štěpán | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jiras Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Řezníček Vladimír | | | 6:3, scr. | | |
| | | | | |
Beran Jakub | 5:7, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Doroškevič Anatol | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Klimeš Kryštof | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Fiala Tomáš | | | | | 2:6, 6:0, 7:6 (8) |
| | | | | |
Kotoun Jiří | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jiras Zbyněk | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Víšek Tomáš | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kubeš Jiří | | | 6:4, 0:6, 7:6 | | |
| | | | | |
Dybal Tomáš | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Poláček Ondřej | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Fiala Přemysl | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Balada Tomáš | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Linhart David | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Urban Matyáš | | 6:4, 5:7, 6:0 | | | |
| | | | | |
Procházka Pavel | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Beneš Martin | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Stolarik Petr | 4:6, 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mrázek David | | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Vojtěchovský Lukáš | 42 | 25 | Mrázek David | 43 | 25 | Šimůnek David | 45 | 25 | Fiala Přemysl | 110 | 15 | Klimeš Kryštof | 116 | 15 | Fiala Tomáš | 118 | 15 | Daniš Radek | 119 | 15 | Balada Tomáš | 129 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 147 |
Kódové číslo akce: 112034 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Krčma Tomáš | 06.09.1999 | 1. Vestecká sportovní o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé | Jiras Martin | 12.02.1999 | LTC Rudná | Vala Lukáš | 15.04.2000 | TK Písek | Vojtěchovský Lukáš | 29.01.1971 | LTK Liberec | Vostárek Lukáš | 04.03.1986 | Tenisový klub Mníšek | Pitra Tomáš | 14.02.1993 | I.ČLTK Praha |
|