Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O cenu Moravského krasu
Pořadatel:  TK Blansko
Datum:  06.-08.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Modrák Karel
 
 
 
Studený Jan
6:0, 6:3
 
Novotný Jiří Ing.
2:6, 6:2, 6:4
 
Doušek Adam
6:2, 6:0
 
Sušeň Thomas
6:1, 6:4
 
Novotný Artur
6:1, 6:1
 
Adamec Jan
6:1, 6:0
 
Stříteský Tomáš
6:2, 7:6 (3)
 
Bárta Martin
6:0, 6:0
 
Kalvoda Robert
2:2, scr.
 
Frelich Milan
6:1, 6:2
 
Daniel Jan
scr.
 
Doseděl Jakub
7:6 (4), 6:2
 
Židlík Radek
6:1, 3:6, 3:0, scr.
 
Zezula Jan
6:1, 6:4
 
Vaculík Lukáš
6:1, 7:6 (5)
 
Vysočan Filip
6:2, 6:0
 
Hlavoň Ondřej
6:1, 6:0
 
Šimčík Milan
1:6, 7:5, 4:1, scr.
 
Zivčák Martin
6:3, 6:1
 
Zavřel Vít
6:3, 3:6, 6:4
 
Babinciuc Ilie
6:1, 6:1
 
Elísek Tomáš
6:0, 6:2
 
Bůžek Petr
6:2, 6:1
 
Ošlejšek Stanislav
6:2, 6:1
 
Zemánek Lukáš
6:2, 7:6 (2)
 
Lang Marek
6:2, 6:2
 
Lafant Igor
scr.
 
Jarůšek Jan
6:1, 6:1
 
Ryšánek Jan
6:2, 6:4
 
Hlavačka Martin
6:4, 6:4
 
Počet účastníků31
NasazeníBH
Modrák Karel 10015
Hlavačka Martin 10815
Elísek Tomáš 14712
Stříteský Tomáš 17612
Bůžek Petr 2019
Zezula Jan 2039
Vaculík Lukáš 2229
Adamec Jan 2699
Kategorie : 5Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 112029

Modrák Karel - Zezula Jan
 
 
 
Vaculík Lukáš - Daniel Jan
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Sušeň Thomas - Židlík Radek
2:6, 6:0, 1:0 (9)
 
Čtverák Ondřej - Hlavoň Ondřej
7:6 (5), 6:3
 
Bárta Martin - Frelich Milan
6:3, 6:0
 
Studený Jan - Babinciuc Ilie
2:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Zemánek Lukáš - Jarůšek Jan
6:7 (60104)
 
Bedáň Jan - Zivčák Martin
3:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Ryšánek Jan - Doušek Adam
scr.
 
Vysočan Filip - Lang Marek
6:7 (6), 6:1, 6:4
 
Hlavačka Martin - Doseděl Jakub
scr.
 
Novotný Artur - Novotný Jiří Ing.
6:3, 7:6 (2)
 
Elísek Tomáš - Šimčík Milan
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Bůžek Petr - Svoboda Matouš
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Čtverák Ondřej 6020
Modrák Karel 10015
Hlavačka Martin 10815
Svoboda Matouš 12215
Elísek Tomáš 14712
Bůžek Petr 2019
Zezula Jan 2039
Vaculík Lukáš 2229
Kategorie : 5Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 114029

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Richter Ondřej06.09.1991TJ Žďár nad Sázavou
Markus Daniel02.07.2002TK Blansko

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ošlejšek Stanislav14.06.1965TK Blansko
Bedáň Jan24.04.1987Sokol Brno Žabovřesky
Čtverák Ondřej16.01.1998BLTC Brno
Svoboda Matouš25.06.1990TK Brno Bosonohy,z.s.