Paroulek Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kozler Adam | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | 6:4, 0:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vojtěchovský Lukáš | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Pecák Štěpán | 6:3, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Nebojsa Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
Rinko Štěpán | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | 6:2, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Pavluv Richard | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Bartoň Hynek | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
Bolardt Antonín | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Donald Matthew William | | 7:5, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Poštolka Roman | 0:6, 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Sklenka Victor Andrés | | | 1:6, 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Černý Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Vrbka Jiří | | | | 7:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Dominik | | 7:6, 4:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Beneš Petr | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | 6:0, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Děrkas Zdeněk | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pátý Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Reček Dominik | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kraus Martin | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Tříška Martin | 3:6, 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Žitko Radim | | | 6:1, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Paulson Andrew | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Michl Filip | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | 3:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vachtl Jiří | 0:6, 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zapský Kryštof | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | 6:7, 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Barnat Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Vrba Daniel | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Ondřej | | 6:2, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jirovský Jakub | 7:6, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Motl Pavel | | | 4:6, 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Jermář Jan | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vlkovský Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Cintl Matěj | | | | 7:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kracík Matěj | | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Pleva Jan | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hájek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Sobota 10.30 Houštka: semifinále dvouhry, NB 13.30 finále dvouhry , čtyřhry dle situace NB 12.30 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Paroulek Tadeáš | 21 | 35 | Hájek Petr | 25 | 30 | Barnat Jiří | 26 | 30 | Bolardt Antonín | 27 | 30 | Štěpánek Antonín | 30 | 30 | Reček Dominik | 30 | 30 | Pátý Daniel | 35 | 30 | Vrba Daniel | 39 | 25 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 240 |
Kódové číslo akce: 112017 |
|
|