Název: | S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019 | Pořadatel: | SK OAZA Praha | Datum: | 29.06-02.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Franěk Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Buček Milan | 6:4, 2:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Racek Libor | | | | 7:6 (2), 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalivoda Adam | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | 6:1, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kraus Martin | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klír Petr | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Langmajer Dominik | | | | 2:6, 7:6 (1), 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cintl Matěj | | 6:3, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Süč Dominik | | | 6:3, 3:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Zapský Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Pechala František | | | | | | 6:2, 5:7, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holub David | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vaverka Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Michal | | 6:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Pavel | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benda Marek | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cordt Daniel | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Sklenka Victor Andrés | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čížek Gabriel | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Petr | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hankovec Václav | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jiroušek Lukáš | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Pátý Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí:
9,30 hod.: dvouhra semifinále |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Franěk Michal | 31 | 30 | Pátý Daniel | 36 | 25 | Řezníček Vladimír | 47 | 25 | Vachtl Jiří | 48 | 25 | Podlešák Marek | 61 | 20 | Blecha Adam | 62 | 20 | Pechala František | 70 | 20 | Zapský Kryštof | 71 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 112016 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Stavrovskij Petr | 13.01.2001 | Tempo Praha | Kozler Adam | 03.06.2000 | TK Slavia Plzeň | Pecák Štěpán | 21.06.2000 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Poštolka Roman | 07.04.1999 | Slavoj Český Brod |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pátý Daniel | 04.10.1999 | TC Dvůr Králové, z.s. | Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | Vaverka Vladimír | 25.07.1986 | Baník Příbram | Racek Libor | 19.09.1995 | TK Pelhřimov | Šafář Martin | 13.09.1999 | TK Start Praha-Topolka | Koliev Alexandr | 26.07.2002 | TK Sparta Praha | Kocur Josef | 26.07.1987 | Tennis Hill Havířov o.s. |
|