Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019
Pořadatel:  SK OAZA Praha
Datum:  29.06-02.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Franěk Michal
 
 
 
Šafář Martin
6:4, 6:1
 
Buček Milan
6:4, 2:6, 6:3
 
Beneš Martin
6:2, 6:0
 
 
 
Mrůzek Štěpán
7:5, 6:3
 
 
 
Racek Libor
7:6 (2), 6:1
 
 
 
Kalivoda Adam
6:1, 7:5
 
 
 
Musil Mathias
scr.
 
 
 
 
2:6, 6:4, 6:0
 
Podlešák Marek
 
Vachtl Jiří
6:1, scr.
 
 
 
Kraus Martin
scr.
 
 
 
Kubík Kristián
6:3, 6:0
 
 
 
Klír Petr
7:5, 6:2
 
 
 
Langmajer Dominik
2:6, 7:6 (1), 6:2
 
 
 
Cintl Matěj
6:3, 7:6 (6)
 
 
 
Süč Dominik
6:3, 3:6, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Zapský Kryštof
 
Pechala František
6:2, 5:7, 6:3
 
 
 
Holub David
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Vaverka Vladimír
 
Beneš Michal
6:3, scr.
 
 
 
Beneš Pavel
scr.
 
 
 
Benda Marek
6:3, 6:3
 
 
 
Cordt Daniel
6:2, 6:1
 
Sklenka Victor Andrés
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Řezníček Vladimír
 
Blecha Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Arendar Roman
6:0, 6:3
 
 
 
Čížek Gabriel
6:2, 6:2
 
 
 
Otáhal Jan
7:6 (5), 6:1
 
 
 
Beneš Petr
6:1, 6:1
 
 
 
Hankovec Václav
6:1, 6:1
 
 
 
Jiroušek Lukáš
6:3, 6:4
 
Gorbušin Ivan
6:2, 6:2
 
 
6:4, 7:5
 
Pátý Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí: 9,30 hod.: dvouhra semifinále
Počet účastníků35
NasazeníBH
Franěk Michal 3130
Pátý Daniel 3625
Řezníček Vladimír 4725
Vachtl Jiří 4825
Podlešák Marek 6120
Blecha Adam 6220
Pechala František 7020
Zapský Kryštof 7120
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 112016

Vachtl Jiří - Podlešák Marek
 
 
 
Arendar Roman - Koliev Alexandr
6:4, 6:2
 
Aregger Lars - Kocur Josef
6:3, 6:4
 
Pechala František - Langmajer Dominik
6:1, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Klír Petr - Mrůzek Štěpán
 
Buček Milan - Racek Libor
6:4, 3:1, scr.
 
Beneš Pavel - Beneš Petr
7:5, 6:1
 
 
7:5, 6:1
 
Beneš Michal - Hankovec Václav
 
Čížek Gabriel - Gorbušin Ivan
6:2, 6:1
 
Cintl Matěj - Cordt Daniel
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Kubík Kristián - Řezníček Vladimír
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 4725
Vachtl Jiří 4825
Podlešák Marek 6120
Pechala František 7020
Cintl Matěj 8020
Arendar Roman 8615
Kubík Kristián 9115
Langmajer Dominik 10215
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 114016

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stavrovskij Petr13.01.2001I.ČLTK Praha
Kozler Adam03.06.2000TK Slavia Plzeň
Pecák Štěpán21.06.2000TK Neridé
Poštolka Roman07.04.1999Slavoj Český Brod

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pátý Daniel04.10.1999TC Dvůr Králové, z.s.
Arendar Roman13.03.2000TK Olymp Praha
Vaverka Vladimír25.07.1986Baník Příbram
Racek Libor19.09.1995TK Pelhřimov
Šafář Martin13.09.1999I.ČLTK Praha
Koliev Alexandr26.07.2002TK Sparta Praha
Kocur Josef26.07.1987TK SC OSTRAVA