| | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
Praus Lukáš | | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Wünsch Vojtěch | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Krejčík David | | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Beneš Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Kalivoda Adam | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Marek | 3:6, 7:5, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Barek Svatopluk | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Nuc Petr | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Beneš Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | | | 1:6, 7:5, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Knutson Dominik | 6:4, 7:6 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Jahelka Vladimír | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Červinka Petr | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pánik Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Hudeček Petr | | | | 0:6, 7:6 (6), 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Ondřej | | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | 4:6, 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Křesina Adam | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šubert Vítek | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | | | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Filip | | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | 2:6, 7:5, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | | 4:1, scr. | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | 1:6, 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 7:6 (6), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Lukáš | | | | 3:6, 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Čížek Gabriel | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | | | 1:6, 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Burian Vojtěch | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Radek | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Libor | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Machek Vladimír | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Süč Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Jakub | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | | 6:1, 4:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Prachař Jakub | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Beran Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Úterý 30.6.: NB 10,30 hod - muži dvouhra |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Kubík Kristián | 71 | 20 | Beran Jakub | 72 | 20 | Arendar Roman | 87 | 15 | Januška Adam | 90 | 15 | Šmíd Filip | 105 | 15 | Cyprich Radek | 116 | 15 | Beneš Petr | 123 | 15 | Kubín Marian | 123 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 130 |
Kódové číslo akce: 112015 |
|
|