Pořadatel: | BLTC Brno | Datum: | 29.06-02.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Adamec Jan | | 7:6 (6), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sušeň Thomas | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Robiček Petr | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Buffa Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Hlavoň Ondřej | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zoufalý Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Černý Jan | | | 6:3, 4:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Boháč Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Vágner Josef | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Machala Martin | | | 7:5, 4:6, 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Daniel Jan | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Židlík Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Novobilský Daniel | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Guziur Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Wawrzyczek Andrej | | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Stříteský Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Fargač Michal | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Robin | | | | 6:3, 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Komprda Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kalvoda Robert | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rumler Robert | | | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Vojtěch | | | | | 6:1, 4:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Marančák Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Jež Jiří | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dostál Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Přeček Michal | | | | 4:6, 6:4, 4:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kopeček Denis | | | | | | |
| | | | | | |
Siwy Rudolf | | | 3:6, 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Kovařík David | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kiss David (platná licence B do 30.04.2022) |
Poznámka pořadatele: 1.7. finále dvouhry v 9:00 |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Kadora Jakub | 49 | 25 | Kovařík David | 73 | 20 | Rumler Robert | 82 | 20 | Vágner Josef | 87 | 15 | Boháč Daniel | 105 | 15 | Guziur Filip | 106 | 15 | Wawrzyczek Andrej | 121 | 15 | Podzemný Vojtěch | 140 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 137 |
Kódové číslo akce: 112014 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Boček Jan Alejandro | 02.01.2001 | Jiskra Otrokovice | Hrabec Tomáš | 28.12.1990 | Jiskra Otrokovice | Steinhauser Robert | 02.09.2000 | TK AGROFERT Prostějov | Běrský Michael | 26.01.1997 | VSK VŠB-TU Ostrava | Vala Daniel | 27.06.1992 | SKT Frýdlant n.O. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Doseděl Jakub | 17.05.1999 | TC Brno. | Čtverák Ondřej | 16.01.1998 | BLTC Brno |
|