Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Lokomotiva Beroun
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  dospělí
Šilhavý Jan
 
 
 
Pospíšil Jan
6:0, 6:1
 
Dostál Michal
6:1, 6:1
 
Sýkora Ivan
6:1, 6:2
 
Brunclík Ondřej
6:2, 7:5
 
Bán Zoltán
6:4, 6:4
 
Loder David
6:3, 6:7 (6), 7:5
 
Camfrla Štěpán
6:1, 6:4
 
Uksa Petr
6:0, 6:0
 
Richtar Lukáš
6:1, 6:0
 
Lhotský Marek
6:7 (2), 6:3, 6:2
 
Makovíny Štefan
6:1, 6:3
 
Lipovskij Dmitrij
6:3, 5:7, 6:2
 
Jančík Adam
6:2, 7:6
 
Šebík Daniel
6:1, 6:2
 
David Martin
6:4, 6:1
 
Kubánek Miloš
6:2, 6:2
 
Maleček Pavel
6:3, 6:2
 
Fuchs Martin
6:1, 6:0
 
Pokorný Dominik
7:5, 6:1
 
Kožušník Radovan
6:0, 6:0
 
Zaporozhchenko Ihor
6:2, 6:1
 
Vyhlas Radek
6:1, 6:3
 
Jindra Pavel
6:1, 3:6, 6:2
 
Ekert Michal
6:0, 6:0
 
Piovarči Milan
6:4, 6:6, scr.
 
Prouza David
6:0, 6:1
 
Zavadil Tomáš
6:1, 6:1
 
Severa Karel
6:0, 6:3
 
Michalica Richard
6:1, 6:1
 
Štětka Ondřej
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Potůček Adam (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků31
NasazeníBH
Šilhavý Jan 8915
Štětka Ondřej 12615
Vyhlas Radek 2129
Camfrla Štěpán 2269
Loder David 2359
David Martin 2689
Jindra Pavel 2829
Šebík Daniel 3826
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 112007

Vyhlas Radek - Camfrla Štěpán
 
 
 
Fuchs Martin - Ekert Michal
6:4, 6:2
 
Pavlovič Max - Korbelář Luboš
6:1, 6:1
 
Jindra Pavel - Makovíny Štefan
6:2, 6:4
 
Uksa Petr - Prouza David
6:3, 6:2
 
Dostál Michal - Komárek Luboš
6:0, 6:0
 
Lhotský Marek - Kožušník Radovan
6:0, 6:1
 
Maleček Pavel - Piovarči Milan
6:1, 6:4
 
Pokorný Dominik - Brunclík Ondřej
4:6, 6:3, 1:0 (9)
 
 
6:4, 5:5, scr.
 
David Martin - Severa Karel
 
Richtar Lukáš - Zavadil Tomáš
6:3, 6:3
 
Lipovskij Dmitrij - Bán Zoltán
3:6, 7:5, 1:0 (7)
 
 
6:0, 6:1
 
Potůček Adam - Loder David
 
Rozhodčí turnaje: Potůček Adam (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Vyhlas Radek 2129
Camfrla Štěpán 2269
Loder David 2359
David Martin 2689
Jindra Pavel 2829
Potůček Adam 3826
Dostál Michal 4196
Richtar Lukáš 4326
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 114007

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vilím Jakub08.12.1997Lokomotiva Beroun
Hašpl František30.04.1996TJ Tatran Střešovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Piovarči Milan06.03.1997Lokomotiva Beroun
Potůček Adam28.04.2000Lokomotiva Beroun
Pavlovič Max23.12.2001TJ Radlice
Komárek Luboš20.01.1981TK Ruzyně Praha
Korbelář Luboš15.12.1994TJ Radlice