Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Kvalifikace MČR - 38. Memoriál Jar. Krofty
Pořadatel:  TK LTC Děčín
Datum:  22.-26.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Vojtěchovský Lukáš
 
 
 
Hůrka Jan
7:6 (1), 6:4
 
Adámek Vojtěch
7:6 (5), 6:1
 
Eisner Jakub
7:6 (5), 6:2
 
 
 
Brusenbauch Alan
1:6, 7:6 (5), 6:1
 
 
 
Vojtíšek Petr
6:2, 6:2
 
 
 
Hanzlík Tomáš
1:6, 6:2, 6:3
 
Brtnický Filip
6:3, 7:5
 
Rakušan Marek
6:4, 6:4
 
Poláček Lukáš
6:0, 6:0
 
Vrbka Jiří
6:2, 6:3
 
 
 
Chmelík Roman
6:4, 4:6, 6:3
 
 
 
Bizoň Tomáš
6:4, 6:0
 
Süč Dominik
6:2, 6:2
 
Louda Miroslav
scr.
 
Matěásko Michal
6:1, 6:3
 
Javůrek Adam
6:2, 4:6, 6:0
 
 
 
Nebojsa Stanislav
7:5, 6:7 (5), 7:5
 
 
 
Šimůnek David
6:1, 6:1
 
Michl Lukáš
6:3, 7:5
 
Zelený Ladislav
7:6 (6), 6:1
 
Sunkovský Jiří
6:3, 6:3
 
Kohout Štěpán
7:5, 0:6, 6:2
 
 
 
Kameník Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Kurka Josef
6:3, 6:2
 
Doležel Filip
6:3, 6:1
 
Hrabec Tomáš
6:1, 6:2
 
Kučera Václav
7:6 (7), 6:1
 
Adamčík Antonín
6:2, 6:1
 
 
 
Šátral Jan
7:5, 6:2
 
 
 
Strnad Filip
6:4, 7:5
 
Krček Pavel
6:2, 6:3
 
Šebesta Filip
6:2, 6:1
 
Raab Michal
6:2, 6:2
 
Jedlička Lukáš
6:4, 6:2
 
 
 
Musil Tomáš
6:1, 6:2
 
 
 
Souček Jakub
6:2, 0:1, scr.
 
Makrlík Petr
3:6, 6:1, 6:3
 
Mojha Pavel
6:2, 7:5
 
Perůtka Jan
6:4, 6:1
 
Štengl Miroslav
6:3, 7:5
 
 
 
Toman Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
Michenka Lukáš
6:3, 7:5
 
Kalužík Tomáš
6:0, 6:2
 
Sládek Josef
6:0, 6:3
 
Jakoubek Petr
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Fafl Martin
 
Rozhodčí turnaje: Walter Schiel
Počet účastníků47
NasazeníBH
Vojtěchovský Lukáš 2245
Fafl Martin 2345
Jedlička Lukáš 2645
Chmelík Roman 2845
Kameník Martin 2945
Musil Tomáš 3145
Kohout Štěpán 3235
Vrbka Jiří 3435
Kategorie : 12Součet BH: 340
Kódové číslo akce: 112002

Chmelík Roman - Musil Tomáš
 
 
 
Adamčík Antonín - Adámek Vojtěch
6:1, 6:2
 
Hanzlík Tomáš - Sládek Josef
scr.
 
Matěásko Michal - Bizoň Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
Brusenbauch Alan - Nebojsa Stanislav
6:4, 6:2
 
 
 
Jedlička Lukáš - Vojtíšek Petr
6:4, 6:2
 
 
 
Doležel Filip - Kalužík Tomáš
7:6 (5), 6:0
 
Javůrek Adam - Makrlík Petr
7:6 (4), 6:4
 
Raab Michal - Šátral Jan
6:2, 6:4
 
Sunkovský Jiří - Souček Jakub
scr.
 
Fafl Martin - Mojha Pavel
6:2, 6:7 (4), 1:0 (3)
 
 
 
Zelený Ladislav - Kohout Štěpán
7:6 (7), 6:3
 
 
 
Michl Lukáš - Poláček Lukáš
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Eisner Jakub - Šimůnek David
7:6 (5), 6:3
 
Strnad Filip - Šebesta Filip
6:4, 6:4
 
Vojtěchovský Lukáš - Štengl Miroslav
6:4, 6:4
 
 
 
Kameník Martin - Toman Tomáš
2:6, 6:3, 1:0 (5)
 
 
 
Hrabec Tomáš - Kurka Josef
6:4, 7:5
 
 
 
Michenka Lukáš - Louda Miroslav
6:4, 7:6 (5)
 
Krček Pavel - Perůtka Jan
6:3, 6:3
 
 
scr.
 
Majšajdr Lubomír - Vrbka Jiří
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Majšajdr Lubomír 2045
Vojtěchovský Lukáš 2245
Fafl Martin 2345
Jedlička Lukáš 2645
Chmelík Roman 2845
Kameník Martin 2945
Musil Tomáš 3145
Kohout Štěpán 3235
Kategorie : 13Součet BH: 350
Kódové číslo akce: 114002

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Suchánek Martin09.02.1983TK FZŠ Trávníčkova
Petzold Dirk25.04.1982TK Krásné Březno
Prokop Tomáš08.10.1993TC-MJ TENIS Líšeň
Kobza Martin15.09.1993TCV Strání
Mojš Ondřej06.02.1977Start Liberec
Stavěl Martin11.06.19881. Východočeská Tenisová
Novák Adam25.09.1988USK Pardubice
Honc Jaroslav11.02.1980LTC Bakov n.Jiz.
Hložek Ondřej16.06.1992Tenisklub Cheb

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Majšajdr Lubomír01.04.1988LTK Liberec