Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  BLTC Brno
Datum:  20.-22.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Kadora Jakub
 
 
 
Nerud Vladimír
6:3, 6:3
 
Klakurka Lukáš
6:4, 6:1
 
Pozdenkov Petr
6:1, 6:2
 
Kalvoda Robert
6:2, 6:2
 
Daniel Jan
6:4, 7:5
 
Chmelík Oliver
6:3, 1:6, 1:0 (7)
 
Kopeček Denis
6:4, 4:6, 1:0 (9)
 
 
 
Běrský Michael
6:3, 6:0
 
Veleba Jiří
6:2, 6:1
 
Knoll Libor
scr.
 
Komprda Tomáš
6:2, 6:1
 
Kiss David
6:0, 6:0
 
Vysočan Filip
6:1, 6:0
 
Segeťa Petr
6:3, 6:4
 
Mareček Ondřej
7:6 (4), 7:6 (1)
 
Rybář Alex
6:3, 7:6 (6)
 
Bárta Martin
6:4, 6:2
 
Studený Jan
scr.
 
Hlavoň Ondřej
6:1, 6:0
 
 
6:2, 2:0, scr.
 
Stříteský Tomáš
 
Doseděl Jakub
6:0, 6:1
 
Novobilský Daniel
7:5, 6:0
 
Paleček Adam
6:7 (5), 6:3, 1:0 (8)
 
Fenyk Martin
6:2, 6:2
 
Lafant Igor
scr.
 
Fenyk Jan
6:0, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Guziur Filip
 
Rozhodčí turnaje: David Kiss (licence B, platnost do 30.4.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí 9:00 finále dvouhry
Počet účastníků28
NasazeníBH
Kadora Jakub 4925
Guziur Filip 10615
Stříteský Tomáš 17612
Kopeček Denis 2229
Segeťa Petr 2309
Chmelík Oliver 2419
Doseděl Jakub 2829
Vysočan Filip 2909
Kategorie : 5Součet BH: 97
Kódové číslo akce: 112001

Kiss David - Guziur Filip
 
 
 
Vysočan Filip - Běrský Michael
6:2, 4:1, scr.
 
Paleček Adam - Hlavoň Ondřej
7:5, 6:2
 
Chmelík Oliver - Doseděl Jakub
scr.
 
 
 
Segeťa Petr - Studený Jan
6:4, 6:1
 
Rybář Alex - Trávníček Lukáš
6:3, 6:4
 
Klakurka Lukáš - Daniel Jan
7:6 (6), 6:2
 
Fenyk Jan - Fenyk Martin
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Novobilský Daniel - Bůžek Petr
 
Mareček Ondřej - Nerud Vladimír
scr.
 
Bárta Martin - Kalvoda Robert
6:2, 6:2
 
 
3:6, 6:1, 1:0 (9)
 
Kopeček Denis - Coufal David
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Guziur Filip 10615
Bůžek Petr 2019
Coufal David 2089
Kopeček Denis 2229
Segeťa Petr 2309
Chmelík Oliver 2419
Doseděl Jakub 2829
Vysočan Filip 2909
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 114001

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kolbert David11.01.1987TJ Brno-Komín
Boček Jan Alejandro02.01.2001Jiskra Otrokovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Trávníček Lukáš10.09.1993Start Brno
Bůžek Petr01.08.1976Sokol Brno Žabovřesky
Coufal David30.04.1997Start Brno