Český tenisový svaz
Název:
HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy
Datum:
20.-25.01.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
Milten Milovice
Dotace:
100000
Kódové číslo:
106700
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson Premier Tour
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Ředitel HMČR: Vojtěch Flégl 737 215 017
Vrchní rozhodčí: Jaroslav Chmelík 606 946 433, jaroslav.chmelik@seznam.cz
prezence HS telefonicky je možná na čísle 606 946 433 v pondělí 8:30 - 9:50.
Kvalifikace a 1. kolo dvouhry, 1. a 2.kolo čtyřhry jsou rozhodovány systémem "stand-by"
Míče: Wilson US Open !!

rozpis: http://cztenis.cz/docs/rozpis-hmcr-muzu-2020.pdf

Do hlavní soutěže všichni hráči odprezentováni, losování proběhne v 13:00 v kanceláři turnaje, poté bude zveřejněn program na útery (cca do 14:30)
dvorce na rozehrávku možno zamluvit na: 728 874 798
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rikl Patrik 06.01.1999 TK Sparta Praha
16
35
 
 
05.01.2020 10:39:33
2.
Konečný Michal 13.10.1989 TK AGROFERT Prostějov
17
35
 
 
07.01.2020 15:30:52
3.
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha
20
35
 
 
04.01.2020 15:08:31
4.
Duda Filip 30.09.1998 RPM OÁZA Říčany
22
35
 
 
07.01.2020 20:46:12
5.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
11.12.2019 16:52:35
6.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
11.12.2019 11:33:11
7.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
 
27.11.2019 16:04:09
8.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
 
17.12.2019 17:41:17
9.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
 
11.11.2019 20:01:32
10.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
 
25.11.2019 20:22:07
11.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
 
28.12.2019 21:06:43
12.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
46
25
 
 
12.11.2019 14:34:07
13.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
01.11.2019 11:36:17
14.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
15.11.2019 11:24:11
15.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
27.12.2019 22:33:10
16.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
volná karta ČTS
03.01.2020 20:55:09
17.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
volná karta ČTS
07.01.2020 12:25:09
18.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
poslední dle CŽ
08.01.2020 13:44:31
19.
Langmajer Dominik 21.08.1999 TJ Spoje Praha
54
20
 
volná karta pořadatel
06.01.2020 22:16:21
20.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
nominace ZČ
08.12.2019 22:52:37
21.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
nominace Praha
09.12.2019 11:16:02
22.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
volná karta ČTS
26.11.2019 11:08:16
23.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TK Ústí n.Labem
68
20
 
nominace SČ
16.12.2019 21:33:04
24.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
nominace StČ
11.12.2019 12:50:28
25.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
nominace SM
03.12.2019 09:29:20
26.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
15
 
nominace VČ
13.12.2019 21:00:11
27.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
155
12
 
nominace JČ
11.12.2019 12:50:59
28.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
165
12
 
nominace JM
27.12.2019 20:28:58
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
 
23.11.2019 18:47:15
2.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
22.11.2019 15:25:28
3.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
14.01.2020 15:54:24
4.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
 
04.11.2019 11:54:45
5.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
volná karta ČTS - 1. ZČ
03.11.2019 14:43:44
6.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
05.11.2019 13:31:49
7.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
 
23.12.2019 10:34:42
8.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
06.12.2019 13:35:32
9.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
Volna karta
18.01.2020 23:40:40
10.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
 
06.01.2020 08:48:54
11.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
 
04.12.2019 15:15:42
12.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
04.12.2019 22:16:19
13.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
volná karta pořadatel
17.01.2020 14:40:50
14.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
odprezentovaný náhradník
04.12.2019 14:54:58
15.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
volná karta pořadatel
15.01.2020 14:48:29
16.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
296
9
52
volná karta ČTS
11.01.2020 12:06:17

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fiala Přemysl 19.12.1994 TK Strakonice
113
15
 
1. náhradník JČ
11.12.2019 12:51:34
2.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
 
08.12.2019 17:02:53
3.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
161
12
 
 
04.01.2020 15:13:41
4.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
173
12
 
2. náhradník JČ
11.12.2019 12:51:59
5.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
 
24.11.2019 08:55:28
6.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
10.11.2019 17:00:10
7.
Papík Tomáš 13.04.1994 TK Sparta Praha
1032
1
 
 
06.01.2020 08:17:25

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
30.12.2019 08:04:19
2.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1032
1
24
odhlášeno hráčem
07.01.2020 07:38:59
3.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
IS: lhůta 5 dní
12.01.2020 15:25:37
4.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
159
12
82
odhlášeno hráčem
12.01.2020 21:38:59
5.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
odhlášeno hráčem
13.01.2020 09:07:59
6.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
39
25
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 16:25:28
7.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
IS: lhůta 5 dní
17.01.2020 14:05:06
8.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
odhlášeno pořadatelem
18.01.2020 10:42:42
9.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 22:08:33
10.
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 13:43:18
11.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
112
15
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 09:47:47
12.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
14.06.2020 15:42:21