Název: |
Halové Mistrovství ČR |
Datum: |
21.-26.01. |
Pořadatel: |
ČTS (H) |
Místo konání: |
Milovice |
Kódové číslo: |
106700 |
Dvorců + povrch: |
3 supreme |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jaloviec Marek | 21.01.1994 | TK AGROFERT Prostějov | 7 |
45 |
10.01.2019 23:05:03 |
||
2. |
Rikl Patrik | 06.01.1999 | TK Sparta Praha | 8 |
45 |
ATP 553 | 07.01.2019 21:14:04 |
|
3. |
Šátral Jan | 24.07.1990 | TO SK Mělník | 10 |
45 |
ATP 375 | 26.12.2018 10:54:23 |
|
4. |
Vrbenský Michael | 26.12.1999 | TK Sparta Praha | 11 |
45 |
ATP 468 | 26.11.2018 13:29:39 |
|
5. |
Jebavý Roman | 16.11.1989 | RPM Spoje Praha | 25 |
30 |
09.01.2019 10:00:41 |
||
6. |
Staněk Robin | 03.01.1995 | I.ČLTK Praha | 26 |
30 |
24.12.2018 20:16:57 |
||
7. |
Krstev Ondřej | 13.06.1997 | TK Neridé | 27 |
30 |
06.01.2019 13:34:09 |
||
8. |
Bolardt Antonín | 07.06.1998 | TK Sparta Praha | 28 |
30 |
26.11.2018 22:08:53 |
||
9. |
Štěpánek Antonín | 15.04.1999 | SK HAMR, z.s. | 29 |
30 |
11.12.2018 13:46:33 |
||
10. |
Vejvara Lukáš | 26.03.1997 | LTC Modřany 2005 | 30 |
30 |
21.11.2018 20:53:13 |
||
11. |
Bíško Michal | 07.05.1994 | TK Start Praha-Topolka | 32 |
30 |
26.11.2018 23:36:37 |
||
12. |
Nebojsa Stanislav | 02.10.1979 | Jiskra Otrokovice | 34 |
30 |
09.11.2018 12:14:48 |
||
13. |
Michl Filip | 02.04.1994 | TO SK Mělník | 35 |
30 |
27.11.2018 14:36:07 |
||
14. |
Pátý Daniel | 04.10.1999 | TC Dvůr Králové, z.s. | 36 |
25 |
15.11.2018 17:21:32 |
||
15. |
Vrba Daniel | 23.07.1996 | Sokol Brno Žabovřesky | 37 |
25 |
12.11.2018 08:53:53 |
||
16. |
Reček Dominik | 19.02.1995 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 42 |
25 |
poslední dle CŽ | 09.01.2019 09:48:43 |
|
17. |
Vlkovský Vojtěch | 12.07.1999 | LTC Pardubice | 43 |
25 |
nominace VČ | 10.12.2018 21:46:20 |
|
18. |
Vachtl Jiří | 12.06.1996 | LTC Slovan Kladno | 48 |
25 |
LL | 16.12.2018 11:13:55 |
|
19. |
Šprlák-Puk Albert | 20.09.1999 | TK AGROFERT Prostějov | 52 |
25 |
Q | 05.12.2018 20:51:10 |
|
20. |
Rabas Daniel | 29.01.1998 | TC Chrudim z.s. | 53 |
25 |
Q | 27.12.2018 01:13:55 |
|
21. |
Tříška Martin | 03.10.1991 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 59 |
20 |
nominace Praha | 09.12.2018 20:52:14 |
|
22. |
Kovařík David | 08.10.2000 | TK AGROFERT Prostějov | 73 |
20 |
16 |
Q | 07.01.2019 19:46:31 |
23. |
Rinko Štěpán | 13.11.1996 | TCG Karlovy Vary | 75 |
20 |
nominace ZČ | 23.11.2018 20:36:37 |
|
24. |
Černý Matyáš | 15.10.2001 | LTK Liberec | 79 |
20 |
26 |
Q | 10.01.2019 20:00:01 |
25. |
Filo Daniel | 23.04.1995 | TK SC OSTRAVA | 84 |
15 |
nominace SM | 09.12.2018 10:54:03 |
|
26. |
Vondrášek Jaroslav | 16.01.1996 | TK Ústí n.Labem | 91 |
15 |
nominace SČ | 14.12.2018 13:04:38 |
|
27. |
Velek Daniel | 01.06.1999 | LTC Tábor 1903 | 110 |
15 |
volná karta pořadatele | 18.01.2019 14:48:48 |
|
28. |
Barnat Jiří | 26.07.2001 | I.ČLTK Praha | 114 |
15 |
7 |
volná karta ČTS | 28.11.2018 14:33:24 |
29. |
Štyler Ondřej | 01.06.2000 | I.ČLTK Praha | 127 |
12 |
1 |
volná karta ČTS | 09.01.2019 13:58:04 |
30. |
Holiš Evžen | 16.02.2000 | TC-MJ TENIS Líšeň | 306 |
6 |
12 |
nominace JM | 07.01.2019 08:26:01 |
31. |
Michl Lukáš | 08.01.1990 | TO SK Mělník | 339 |
6 |
nominace StČ | 10.12.2018 20:21:48 |
|
32. |
Marcolla Jakub | 18.03.2000 | LTC Tábor 1903 | 444 |
6 |
66 |
nominace JČ | 14.01.2019 08:06:20 |
33. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
34. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
35. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
36. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mrázek David | 14.09.1992 | LTC Slovan Kladno | 46 |
25 |
03.11.2018 20:10:11 |
||
2. |
Řezníček Vladimír | 01.03.1993 | TJ Radlice z.s. | 47 |
25 |
03.01.2019 20:19:58 |
||
3. |
Dušek Ondřej | 15.12.1995 | SK OAZA Praha | 54 |
20 |
03.11.2018 12:20:09 |
||
4. |
Vojtěchovský Lukáš | 29.01.1971 | LTK Liberec | 58 |
20 |
23.12.2018 22:46:39 |
||
5. |
Podlešák Marek | 13.08.1999 | TK Louny | 61 |
20 |
09.12.2018 09:45:27 |
||
6. |
Poláček Lukáš | 01.10.1991 | LTC Modřany 2005 | 69 |
20 |
28.12.2018 15:26:45 |
||
7. |
Zapský Kryštof | 05.05.2001 | TK Slavia Plzeň | 71 |
20 |
43 |
02.11.2018 10:46:23 |
|
8. |
Pavluv Richard | 08.11.1996 | LTC Houštka | 71 |
20 |
Posledni dle CŽ | 04.11.2018 15:55:21 |
|
9. |
Šafář Martin | 13.09.1999 | TK Start Praha-Topolka | 81 |
20 |
volná karta pořadatele | 18.12.2018 06:17:18 |
|
10. |
Červinka Petr | 05.04.2000 | TK Ústí n.Labem | 85 |
15 |
24 |
volná karta ČTS | 18.11.2018 09:26:25 |
11. |
Langmajer Dominik | 21.08.1999 | TJ Spoje Praha | 102 |
15 |
volná karta pořadatele | 02.12.2018 11:47:32 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jeníček Jiří | 14.12.1999 | RPM Spoje Praha | 63 |
20 |
1. náhr. Praha, WC pořadatele | 07.12.2018 15:43:42 |
|
2. |
Rumler Robert | 01.12.1993 | ITS Tennis Club, z.s. | 82 |
20 |
07.11.2018 13:21:34 |
||
3. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 86 |
15 |
382 |
12.11.2018 23:29:14 |
|
4. |
Jordanov Petr | 19.07.1995 | SK JC Sport Opava | 93 |
15 |
03.01.2019 15:54:18 |
||
5. |
Dillenz Lukáš | 17.05.1997 | ITS Tennis Club, z.s. | 95 |
15 |
14.12.2018 17:19:47 |
||
6. |
Pecák Štěpán | 21.06.2000 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 96 |
15 |
106 |
27.12.2018 21:56:09 |
|
7. |
Kraus Martin | 06.02.2000 | TK Slavia Plzeň | 101 |
15 |
23 |
08.11.2018 11:26:06 |
|
8. |
Kvis Kryštof | 31.10.1998 | LTC Modřany 2005 | 115 |
15 |
09.12.2018 13:53:51 |
||
9. |
Dopita Marek | 02.09.1990 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 118 |
15 |
10.12.2018 13:10:12 |
||
10. |
Pátý Michael | 04.10.1999 | TC Dvůr Králové, z.s. | 142 |
12 |
02.01.2019 14:45:15 |
||
11. |
Klír Petr | 22.02.2001 | TK Slavia Plzeň | 166 |
12 |
90 |
14.11.2018 00:23:32 |
|
12. |
Linha Jiří | 24.11.1984 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 170 |
12 |
10.12.2018 21:09:51 |
||
13. |
Pultr David | 28.04.1987 | Tennis Hill Havířov o.s. | 251 |
9 |
28.12.2018 16:28:49 |
||
14. |
Kasalý Pavel | 31.03.2000 | Wilson tenis centrum z.s. | 252 |
9 |
07.11.2018 18:55:48 |
||
15. |
Stolín Jan | 10.11.2001 | TK Louny | 293 |
9 |
83 |
1. náhradník SČ | 10.12.2018 14:47:59 |
16. |
Lustig Daniel | 25.11.1984 | TJ Spoje Praha | 301 |
9 |
wc čtyřhra pořadatel | 17.01.2019 11:36:10 |
|
17. |
Stavrovskij Petr | 13.01.2001 | Tempo Praha | 733 |
3 |
20 |
18.11.2018 15:50:23 |
|
18. |
Navrátil David | 18.01.1997 | TC Holešov, o.s. | 1044 |
1 |
01.11.2018 00:09:20 |
||
19. |
Novák Jiří | 01.09.1999 | LTC Modřany 2005 | 1044 |
1 |
18.11.2018 12:20:49 |
||
20. |
Kunčík Jan | 20.03.1993 | LTK Liberec | 1044 |
1 |
05.12.2018 11:22:31 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Novák Jakub | 26.07.1999 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 137 |
12 |
odhlášeno hráčem | 14.12.2018 11:18:24 |
|
2. |
Bačo Stanislav | 26.12.1993 | TJ Zbrojovka Vsetín | 83 |
15 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2019 20:00:28 |
|
3. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 306 |
6 |
111 |
odhlášeno hráčem | 06.01.2019 22:19:48 |
4. |
Němec Filip | 21.01.1988 | LTC Humpolec | 94 |
15 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2019 15:34:21 |
|
5. |
Duben Jan | 18.08.1999 | TK Zlín | 168 |
12 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2019 09:40:15 |
|
6. |
Nouza Petr | 09.09.1998 | RPM Spoje Praha | 21 |
35 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2019 10:17:50 |
|
7. |
Šafránek Václav | 20.05.1994 | I.ČLTK Praha | 6 |
60 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2019 20:08:44 |
|
8. |
Kadora Jakub | 18.10.1993 | TK Slavia Orlová | 49 |
25 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2019 09:01:21 |
|
9. |
Moravec Ondřej | 16.01.1994 | TK PTA Kolín | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2019 11:25:49 |
|
10. |
Pospíšil Jaroslav | 09.02.1981 | TK Neridé | 18 |
35 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2019 15:13:09 |
|
11. |
Cikán Jaroslav | 29.11.1983 | TK Roja Příbram z.s. | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2019 21:01:22 |
|
12. |
Kopřiva Vít | 15.06.1997 | TK AGROFERT Prostějov | 15 |
35 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2019 21:48:43 |
|
13. |
Franěk Michal | 22.11.1988 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 31 |
30 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2019 14:10:25 |
|
14. |
Ing. Michnev Petr | 03.08.1989 | HTK Třebíč | 17 |
35 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2019 16:11:07 |
|
15. |
Hrabec Tomáš | 28.12.1990 | Jiskra Otrokovice | 145 |
12 |
IS: lhůta 5 dní | 18.01.2019 12:18:21 |
|
16. |
Paroulek Tadeáš | 30.12.1999 | I.ČLTK Praha | 16 |
35 |
odhlášeno pořadatelem | 20.01.2019 12:18:52 |
|
17. |
Bugaj Martin | 03.11.1999 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 68 |
20 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2019 12:27:48 |
|
18. |
Podzemný Vojtěch | 24.10.2000 | TK Slavia Orlová | 140 |
12 |
47 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2019 20:43:42 |