Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lokomotiva Cup
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  14.-16.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Franěk Michal
 
 
 
Richtar Lukáš
6:1, 6:1
 
Bena Libor
6:2, 6:1
 
Cintl Matěj
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (8)
 
Štětka Ondřej
 
Arendar Roman
6:4, 6:2
 
 
 
Štork Robin
6:3, 6:1
 
Fric Libor
6:1, 6:2
 
Spálenský Michal
6:3, 7:6 (4)
 
Kotlín Michael
3:6, 6:1, 1:0 (10)
 
 
6:1, 6:0
 
Trnka Přemysl
 
Beneš Michal
6:1, 6:3
 
 
 
Špringer Adam
6:1, 6:3
 
Šilhavý Jan
6:0, 6:0
 
Hájek David
6:1, 1:6, 1:0 (7)
 
Žák Kryštof
6:4, 6:3
 
 
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Pavluv Richard
 
Jakoubek Petr
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Peterka Adam
 
Pačes Filip
6:0, 6:2
 
Jeníček Jiří
6:0, 6:0
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Blecha Adam
 
Rozhodčí turnaje: Miroslav Váňa
Poznámka pořadatele: Program na neděli 15.4.: 9.00: Franěk - Cintl, Štork - Trnka, Šilhavý - Žák, Peterka - Blecha. Následuje semifinále dvouher a po domluvě finále čtyřhry. Možnost rozehrávky od 8.30.
Počet účastníků22
NasazeníBH
Franěk Michal 2330
Blecha Adam 7220
Pavluv Richard 10015
Arendar Roman 11115
Beneš Michal 12115
Trnka Přemysl 13812
Jakoubek Petr 15912
Štětka Ondřej 17312
Kategorie : 6Součet BH: 131
Kódové číslo akce: 102100

Franěk Michal - Pačes Filip
 
 
 
Cintl Matěj - Trnka Přemysl
6:4, 0:6, 1:0 (5)
 
Peterka Adam - Stavěl Martin
6:4, 6:2
 
Spálenský Michal - Richtar Lukáš
7:5, 4:6, 1:0 (4)
 
Štětka Ondřej - Arendar Roman
6:0, 6:0
 
Hájek David - Jakoubek Petr
7:6 (3), 6:3
 
Beneš Michal - Pavluv Richard
6:4, 7:5
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Franěk Michal 2330
Stavěl Martin 9415
Pavluv Richard 10015
Arendar Roman 11115
Beneš Michal 12115
Trnka Přemysl 13812
Jakoubek Petr 15912
Štětka Ondřej 17312
Kategorie : 6Součet BH: 126
Kódové číslo akce: 104100

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gayraud Rémi04.02.1971Lokomotiva Praha
Emborg Patrik08.05.2000SK Aritma Praha
Hrudka Jakub23.06.2000Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
Navrátil David18.01.1997TC Holešov, o.s.
Houdek Martin12.10.1967TK Ruzyně Praha
Fafl Martin07.04.1984SK Aritma Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stavěl Martin11.06.19881. Východočeská Tenisová