Pořadatel: | SK Satalice | Datum: | 09.-11.04. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Bíško Michal | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Slezák Ondřej | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Gloser Michal | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bohdanecký Michal | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Zemek Petr | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vidner Petr | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Takáč Martin | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Lorenc Kristián | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | |
Pokorný Daniel | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Meszároš Jan | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Ryvola Tomáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Zedník Daniel | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Jakoubek Petr | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 5:7, 6:2 (5) | | | |
| | | | | |
Beneš Michal | | | | | |
| | | | | |
Jetel Michal | | | | | scr. |
| | | | | |
Svoboda Michal | scr. | | | | |
| | | | | |
Kotvald Tomáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pilecký Daniel | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vrba René | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Písařík Milan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vachta Tomáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Svoboda Matouš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pavluv Richard | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Čermák Pavel | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Solař David | | 6:1, 7:6 (2) | | | |
| | | | | |
Martinec Jan | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Žák Alexander | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Barek Svatopluk | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bůžek Petr | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hervířová,Pilecký |
Poznámka pořadatele: 8.30 Slezák-Gloser,Bohdanecky-Zemek,Vídner-Takáč 9.30 Lorenc-Pokorny,Meszároš-Ryvola,Jetel-Svoboda Mich 10.30 Zedník-Jakoubek,Kotvald-Pilecký,Vrba-Písařík 11.30 ,Pavluv-Cermák,Žák - Barek,Solař-Martinec 12.30 Vachta-Svoboda |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Bíško Michal | 37 | 25 | Bůžek Petr | 172 | 12 | Beneš Michal | 179 | 12 | Jetel Michal | 189 | 12 | Takáč Martin | 199 | 12 | Lorenc Kristián | 228 | 9 | Svoboda Matouš | 232 | 9 | Pavluv Richard | 242 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 100 |
Kódové číslo akce: 102092 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubíček Jan | 28.07.1996 | Sokol Říčany | Stavěl Martin | 11.06.1988 | TK Kaznějov | Adamec Martin | 14.06.1982 | Lokomotiva Nymburk |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Solař David | 07.06.1999 | TK Olymp Praha | Takáč Martin | 06.10.1977 | Slavoj Český Brod | Línek Jaromír | 04.10.1977 | LTC Modřany 2005 |
|