Název: |
shop-naradi.cz cup |
Datum: |
23.-25.03. |
Pořadatel: |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500) |
Místo konání: |
bří. Venclíků 1140, Pha 9 |
Kódové číslo: |
106090 |
Dvorců + povrch: |
2 lano Wimbledon |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Mamica Jiří |
Vaňkova 4/434 | |
194 00 Praha 9 | |
Tel. (1): |
603434947 |
E-mail: |
mamica.j@volny.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Aregger Lars | 03.01.2001 | LTC Modřany 2005 | 122 |
15 |
291 |
volná karta | 13.03.2019 17:13:46 |
2. |
Svoboda Matouš | 25.06.1990 | TJ Sokol Vysočany | 122 |
15 |
22.03.2019 07:16:00 |
||
3. |
Hudeček Petr | 27.12.1973 | Slavoj Litoměřice | 130 |
12 |
19.03.2019 20:30:32 |
||
4. |
Beneš Michal | 22.03.1976 | Baník Příbram | 157 |
12 |
04.03.2019 16:10:55 |
||
5. |
Hankovec Václav | 05.07.1975 | TK Ruzyně Praha | 166 |
12 |
20.02.2019 21:09:51 |
||
6. |
Svoboda Jakub | 12.04.1986 | TK Benešov | 186 |
12 |
přijat | 16.03.2019 11:52:52 |
|
7. |
Greiff Jiří | 01.06.1987 | TK Benešov | 329 |
6 |
přijat | 16.03.2019 11:53:20 |
|
8. |
Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 568 |
4 |
167 |
02.03.2019 20:17:21 |
|
9. |
Odvárka Adam | 25.06.2001 | TJ Žďár nad Sázavou | 1044 |
1 |
378 |
10.03.2019 20:19:51 |
|
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hofmann Jiří | 11.06.2001 | TCG Karlovy Vary | 1044 |
1 |
340 |
odhlášeno hráčem | 07.03.2019 22:17:10 |
2. |
MUDr. Hofmann Jiří | 13.04.1965 | TCG Karlovy Vary | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.03.2019 22:18:00 |
|
3. |
Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | 635 |
4 |
177 |
odhlášeno hráčem | 12.03.2019 15:01:15 |
4. |
Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé | 407 |
6 |
116 |
odhlášeno hráčem | 17.03.2019 11:52:08 |
5. |
Šťastný Boris | 24.07.2001 | TK Olymp Praha | 266 |
9 |
71 |
IS: kolizní přihláška | 17.03.2019 12:01:11 |
6. |
Stavěl Martin | 11.06.1988 | TK Kaznějov | 125 |
15 |
IS: kolizní přihláška | 17.03.2019 12:01:16 |
|
7. |
Čermák Pavel | 10.04.1990 | CTA Rudná | 375 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 17.03.2019 12:01:17 |
|
8. |
Šťastný Petr | 03.06.1987 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.03.2019 11:50:52 |
|
9. |
Hübner Petr | 19.01.1988 | TK Frýdlant v Čechách | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.03.2019 09:11:08 |
|
10. |
Kohoutek Jan | 26.09.2000 | LTK Liberec | 371 |
6 |
412 |
odhlášeno hráčem | 21.03.2019 13:41:00 |
11. |
Koukal Petr | 16.02.2000 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 188 |
12 |
483 |
odhlášeno hráčem | 21.03.2019 19:45:09 |
12. |
Valenta Marcel | 20.10.1971 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 493 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 22.03.2019 07:16:36 |
|
13. |
Bareš David | 22.03.1976 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 685 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 22.03.2019 17:09:57 |
|
14. |
Mamica Jiří | 28.11.1969 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 287 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 22.03.2019 17:10:11 |