Pořadatel: | TK TILIA Brno | Datum: | 11.-13.03. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vala Daniel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Trefný Martin | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Studený Jan | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Lenoch Jan | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Šoukal Martin | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Dillenz Lukáš | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Filo Daniel | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rabas Daniel | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Filo Roman | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zavřel Lukáš | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kalvoda Jakub | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Lušovský Michal | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, scr. | | | |
| | | | | |
Holiš Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Tyllich Jakub | | | | | 6:3, 2:6, 4:0, scr. |
| | | | | |
Szekeres Petr | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Steinhauser Robert | | 6:4, 6:7, 4:2, scr. | | | |
| | | | | |
Cikl Martin | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Čtverák Ondřej | | | 6:4, 0:6, 3:0, scr. | | |
| | | | | |
Vágner Josef | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 4:0, scr. | | | |
| | | | | |
Bartoň Dominik | | | | | |
| | | | | |
Daniš Radek | | | | 5:7, 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Boháč Daniel | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Prokop Vojtěch | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Podsedník Dominik | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vitásek Matouš | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vejvara Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Alena Kadeřábková 739 081 187 |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Vala Daniel | 33 | 30 | Vejvara Lukáš | 36 | 25 | Rabas Daniel | 62 | 20 | Bartoň Dominik | 67 | 20 | Filo Daniel | 84 | 15 | Tyllich Jakub | 102 | 15 | Holiš Štěpán | 116 | 15 | Daniš Radek | 119 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 155 |
Kódové číslo akce: 102065 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Schiel Jakub | 26.02.1992 | Sokol Brno Žabovřesky | Adamec Jan | 31.08.1999 | TK Vyškov | Hrabec Tomáš | 28.12.1990 | Jiskra Otrokovice | Vrba Daniel | 23.07.1996 | Sokol Brno Žabovřesky | Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | Hrdlička Michal | 23.01.1998 | TK Spartak Jihlava | Blecha Jan | 18.03.1989 | RPM Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Řehola Emanuel | 25.07.1990 | TJ Brno-Komín |
|