Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Optim Tour - Milten Cup
Pořadatel:  T.K.MILTEN
Datum:  16.-20.02.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Michnev Petr
 
Novák Jakub
6:3, 6:2
 
Macháč Tomáš
6:3, 5:7, 6:2
 
Zelinka David
6:1, 6:0
 
Čtverák Ondřej
7:6 (1), 6:4
 
Lušovský Michal
3:6, 6:3, 6:0
 
Šoukal Martin
6:3, 6:2
 
Krstev Ondřej
6:3, 6:4
 
Nouza Petr
7:5, 6:3
 
Rabas Daniel
6:4, 6:1
 
Pecák Štěpán
scr.
 
Pátý Daniel
4:6, 6:4, 7:5
 
Vrba Daniel
scr.
 
Šprlák-Puk Albert
7:5, 6:1
 
Vrbka Jiří
7:6 (1), 6:1
 
Bolardt Antonín
2:6, 6:1, 6:3
 
Vachtl Jiří
6:4, 6:4
 
Barnat Jiří
6:2, 3:6, 6:4
 
Dušek Ondřej
4:6, 6:4, 7:6 (6)
 
Michl Filip
6:4, 6:3
 
Podlešák Marek
5:0, scr.
 
Mrázek David
7:5, 6:1
 
Řezníček Vladimír
6:4, 6:2
 
Vejvara Lukáš
7:5, 6:2
 
Vala Daniel
6:3, 7:5
 
Blecha Adam
6:2, 7:5
 
Martínek David
6:1, 6:4
 
Vojtěchovský Lukáš
6:3, 6:2
 
Bíško Michal
7:6 (3), 6:2
 
Šimeček Martin
6:4, 6:4
 
Pašalič Marko
6:0, 6:0
 
Vocel Matěj
6:2, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Jan Struž, tel.: +420 603417797
Poznámka pořadatele: Program na úterý: od 11:00 hod. finále dvouhry.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Michnev Petr 845
Vocel Matěj 2135
Nouza Petr 2235
Vejvara Lukáš 2430
Bolardt Antonín 2630
Krstev Ondřej 2730
Vala Daniel 2930
Vachtl Jiří 3330
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 102061

Bíško Michal - Vocel Matěj
 
 
 
Barnat Jiří - Pecák Štěpán
6:2, 6:0
 
Pešek Jaroslav - Vojtěchovský Lukáš
6:3, 6:3
 
Poláček Lukáš - Vejvara Lukáš
6:4, 7:6 (5)
 
Vachtl Jiří - Zelinka David
7:5, 2:6, 1:0 (9)
 
Lušovský Michal - Šimeček Martin
6:3, 6:4
 
Šoukal Martin - Šprlák-Puk Albert
6:3, 1:6, 1:0 (9)
 
Kotýk Martin - Michl Filip
6:2, 6:2
 
Kalivoda Adam - Řezníček Vladimír
6:2, 6:7 (5), 1:0 (9)
 
Mrázek David - Rabas Daniel
6:4, 7:6 (5)
 
Novák Jakub - Michnev Petr
6:1, 6:3
 
Čtverák Ondřej - Martínek David
6:4, 1:6, 1:0 (8)
 
Blecha Adam - Rinko Štěpán
1:2, scr.
 
 
6:0, 6:3
 
Vala Daniel - Vrbka Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Jan Struž, tel.: +420 603417797
Počet dvojic14
NasazeníBH
Michnev Petr 845
Vocel Matěj 2135
Vejvara Lukáš 2430
Vala Daniel 2930
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Mrázek David 3825
Bíško Michal 4225
Kategorie : 12Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 104061

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lehečka Jiří08.11.2001TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kotýk Martin10.08.1993TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Pešek Jaroslav29.11.1976TJ Sokol Vysočany