Název: | Wilson Cup | Pořadatel: | SK Újezd Praha 4, z.s. | Datum: | 18.-20.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Beneš Michal | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hlavatý Alexandr | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Slavík Vladimír | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Zavada Martin | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dostál Michal | | | | | |
| | | | | |
Severa Karel | | | | 6:2, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lukyanov Nikita | | 6:3, 4:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Kalinovský Ladislav | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Neumann Vilém | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Chlumský Tomáš | 6:0, 2:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Krejčík David | | | | | 6:7 (3), 6:0, 1:0 (9) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nemynář Petr | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Lečbych Petr | scr. | | | | |
| | | | | |
Plzák Petr | | | scr. | | |
| | | | | |
Hýbl Jan | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Svoboda Karel | | | | | |
| | | | | |
David Martin | | | | 6:7 (3), 6:2, 1:0 (7) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vykoukal Petr | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Karas Luboš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bubeník Jan | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Barták Jan | 6:3, 4:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
| | 1:0, scr. | | | |
| | | | | |
Pleskot Vít | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petr Nemynář, 723536043 |
Poznámka pořadatele: NEDELE: 9:00 Lukyanov-Černý, Nemynář-Svoboda, David-Pleskot. 10:00 Hlavatý-Dostál. Poté následuje semifinále dvouhry. Finále čtyřhry ne dřív jak v 13:00. |
| Počet účastníků | 23 | Nasazení | CŽ | BH | Beneš Michal | 132 | 12 | Pleskot Vít | 136 | 12 | Severa Karel | 208 | 9 | Svoboda Karel | 217 | 9 | David Martin | 242 | 9 | Černý Matyáš | 270 | 9 | Krejčík David | 288 | 9 | Dostál Michal | 315 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 102055 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Ryvola Tomáš | 21.11.1993 | SK Satalice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Severa Karel | 11.02.1993 | CTA Rudná | Procházka Aleš Ing. | 08.06.1980 | TC VŠ Praha | Vavák Erik | 19.11.2000 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|