Pořadatel: | SK Satalice | Datum: | 11.-13.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Bíško Michal | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pudil Tomáš | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Vaněk Jiří | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vyhlas Radek | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bimka Ondřej | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Meszároš Jan | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Prosek Pavel | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hašpl František | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Balada Tomáš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Svoboda Matouš | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stavrovskij Petr | | 2:2, scr. | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Spolek Jiří | | | 6:1, 1:6, 1:0 (4) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bezemek Petr | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Severa Karel | | | | 6:1, 6:7 (5), 1:0 (9) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hudeček Petr | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kvis Kryštof | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Fric Libor | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 2:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Brabec Jiří | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: 9.00 hod Pudil -Vaněk, Kvis-Fric, Vyhlas-Bimka, 10.15 hod Meszaroš-Prosek, Balada Hašpl, Svoboda-Stavrovsky 11.15 hod Spolek-Bezemek, Severa-Hudeček, Brabec-?
Prezentace čtyřhra do 12.00 hod |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Bíško Michal | 27 | 30 | Brabec Jiří | 109 | 15 | Balada Tomáš | 129 | 12 | Svoboda Matouš | 140 | 12 | Bezemek Petr | 149 | 12 | Hudeček Petr | 180 | 12 | Kvis Kryštof | 207 | 9 | Severa Karel | 208 | 9 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 111 |
Kódové číslo akce: 102049 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Zatloukal Vojtěch | 29.08.1994 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Zedník Daniel | 02.03.1984 | LTC Modřany 2005 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Mrázek Aleš | 29.06.1972 | Sokol Buštěhrad | Mrázek David | 14.09.1992 | LTC Slovan Kladno |
|