Pořadatel: | HTK Třebíč | Datum: | 20.-23.01. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Nebojsa Stanislav | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Brückner Lukáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dufek Ondřej | 6:4, 4:6, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Holoubek Jan | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Stříteský Tomáš | 6:1, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ondrůj Petr | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Filo Daniel | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vrba Daniel | | | | 7:6 (4), 6:3 | |
| | | | | |
Rumler Robert | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vágner Josef | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bugaj Martin | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Janoška Lukáš | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Ondrůj Marek | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Aregger Lars | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Buffa Petr | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mališ Filip | | | | | 6:3, scr. |
| | | | | |
Doseděl Jakub | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kovařík David | | 6:2, 1:0, scr. | | | |
| | | | | |
Pařízek Aleš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Holoubek Radek | | | 7:6 (3), 6:1 | | |
| | | | | |
Rampír Filip | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Tesař Pavel | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Čtverák Ondřej | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Dillenz Lukáš | | | | 5:2, scr. | |
| | | | | |
Schneebaum Tobias | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Adamec Jan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Podsedník Dominik | | | 6:1, 6:7 (6), 7:5 | | |
| | | | | |
Kalvoda Jakub | 6:7 (4), 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Šprlák-Puk Albert | | 7:6 (4), 6:1 | | | |
| | | | | |
Bartoň Dominik | 4:6, 7:6 (4), 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Filip Rampír /tel. 702062047/, Petr Ondrůj /724410793/ |
Poznámka pořadatele: Hráči Mališ, Čtverák, Bartoň scr. zdravotní důvody. |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Nebojsa Stanislav | 35 | 30 | Bartoň Dominik | 37 | 25 | Vrba Daniel | 57 | 20 | Čtverák Ondřej | 63 | 20 | Mališ Filip | 79 | 20 | Filo Daniel | 84 | 15 | Dillenz Lukáš | 99 | 15 | Buffa Petr | 130 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 157 |
Kódové číslo akce: 102048 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Tyllich Jakub | 19.01.1995 | TC Brno. | Kobza Martin | 15.09.1993 | ŽLTC Brno |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šmíd Petr | 05.12.1983 | TK Brno Bosonohy,z.s. |
|