Pořadatel: | ŽLTC Brno | Datum: | 06.-08.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kolář Zdeněk | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jordanov Petr | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šimeček Martin | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Boháč Daniel | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Bartoň Dominik | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Filipský Jakub | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Řeháček Marek | 6:7 (5), 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Skácel Dan | | | | | |
| | | | | |
Filo Roman | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Pařízek Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Cikl Martin | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Bartl Jaroslav | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Neuer Tomáš | | 6:7 (4), 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Vrba Daniel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Filo Daniel | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | |
Velek Daniel | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Čtverák Ondřej | | 7:6 (6), 4:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kovalenko Denis | 7:6 (2), 6:3 | | | | |
| | | | | |
Schiel Jakub | | | 2:6, 7:5, 7:5 | | |
| | | | | |
Krajčír Jakub | 4:6, 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 7:6 (7) | | | |
| | | | | |
Vodák Petr | | | | | |
| | | | | |
Rola Daniel | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | |
Bedáň Jan | 4:6, 7:6 (3), 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pašalič Marko | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Tlapák Adam | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Daniš Radek | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | |
Buffa Petr | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vala Daniel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Martin Plichta |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Kolář Zdeněk | 16 | 35 | Vala Daniel | 42 | 25 | Vodák Petr | 46 | 25 | Skácel Dan | 47 | 25 | Rola Daniel | 52 | 25 | Řeháček Marek | 60 | 20 | Vrba Daniel | 74 | 20 | Filo Daniel | 76 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 195 |
Kódové číslo akce: 102048 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Andrýsek David | 21.04.2000 | NTC Kyjov | Noha Martin | 09.05.1986 | TENIS Klánovice | Hrabec Tomáš | 28.12.1990 | Jiskra Otrokovice | Rumler Robert | 01.12.1993 | ITS Tennis Club, z.s. | Tesař Pavel | 06.03.1966 | Sokol Brno Žabovřesky | Sedlář David | 11.01.2000 | TJ Brno-Komín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kovalenko Denis | 24.11.1999 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Řeháček Marek | 12.04.1996 | Tennis Hill Havířov o.s. | Šmíd Petr | 05.12.1983 | TK Brno Bosonohy,z.s. |
|