Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Shop-Nářadí Cup
Pořadatel:
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Datum:
03.-06.02.
Věk. kategorie:
dospělí
Pešek Jaroslav
Pešek
Boháček Martin
6:0, 6:0
Pešek
Markovič Pavel
6:2, 6:2
Vyhlas
Vyhlas Radek
3:6, 6:1, 1:0
Krákora
Stavěl Martin
0:4, scr.
Stavěl
Houdek Martin
6:1, 6:0
Krákora
Krákora Jan
6:2, 6:3
Krákora
Hankovec Václav
6:3, 6:2
Krákora
Zatloukal Vojtěch
6:3, 6:3
Zatloukal
Šmída Daniel
6:1, 3:0, scr.
Svoboda
Studený Jan
3:6, 6:3, 1:0
Svoboda
Svoboda Matouš
7:5, 6:1
Svoboda
Severa Karel
6:3, 3:6, 1:0
Kvis
Kvis Kryštof
6:1, 6:0
Roušar
Roušar Petr
2:6, 6:4, 1:0
Roušar
Modrák Karel
6:4, 6:3
Poznámka pořadatele:
Program sobota: 8:30 Stavěl-Houdek, Krákora-Hankovec, 9:30 Pešek-Hereit, Markovič-Vyhlas, 11:00 Zatloukal-Šmída, Studený-Svoboda, 12:30 Severa-Kvis, Roušar-Modrák
Počet účastníků
16
Nasazení
CŽ
BH
Pešek Jaroslav
89
15
Modrák Karel
134
12
Svoboda Matouš
140
12
Stavěl Martin
147
12
Markovič Pavel
204
9
Kvis Kryštof
207
9
Severa Karel
208
9
Boháček Martin
213
9
Kategorie : 5
Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 102046
Pešek Jaroslav
-
Mamica Jiří
Pešek
-
Mamica
Pešek
-
Mamica
Studený Jan
-
Modrák Karel
3:6, 6:0, 1:0
Studený
-
Modrák
Svoboda
-
Stavěl
Zatloukal Vojtěch
-
Severa Karel
scr.
Zatloukal
-
Severa
Svoboda
-
Stavěl
6:4, 6:0
Svoboda
-
Stavěl
Svoboda Matouš
-
Stavěl Martin
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Pešek Jaroslav
89
15
Modrák Karel
134
12
Svoboda Matouš
140
12
Stavěl Martin
147
12
Severa Karel
208
9
Studený Jan
232
9
Mamica Jiří
251
9
Zatloukal Vojtěch
407
6
Kategorie : 5
Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 104046
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Valenta Marcel
20.10.1971
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Bareš David
22.03.1976
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Vaněk Michal
01.02.1976
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Šmída David
04.09.1998
F.H.TK Dobřichovice
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Houdek Martin
12.10.1967
TK Ruzyně Praha
Vyhlas Radek
19.03.1993
TK Roja Příbram z.s.