Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ITS Tennis Academy Olomouc
Pořadatel:  ITS Tennis Club, z.s.
Datum:  21.-22.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Rumler Robert
 
 
 
Holiš Štěpán
4:6, 6:1, 1:0 (ž)
 
Gedeon Petr
6:0, 6:0
 
Kratochvíl Tomáš
6:3, 2:6, 1:0 (5)
 
Tesař Pavel
6:1, 6:2
 
Bugaj Martin
6:4, 6:4
 
Babinciuc Ilie
7:6 (5), 7:6 (4)
 
Kořalka Vojtěch
6:3, 6:2
 
Pumprla Jiří
6:1, 6:3
 
Studený Jan
7:6 (5), 6:3
 
Bartoš Adam
6:0, 6:4
 
Hrachovec Tomáš
7:5, scr.
 
Sekula David
6:2, 6:2
 
 
7:6 (8), 7:6 (4)
 
Hudeček Petr
 
Dillenz Lukáš
6:1, 6:4
 
 
 
Sapala Michal
7:5, 6:7 (106)
 
Gestinger Adam
5:7, 6:2, 1:0 (8)
 
Hájek David
6:7 (621210)
 
Nerud Vladimír
6:4, 6:3
 
Kadláček Michal
6:3, 6:3
 
Divila Radek Adam
6:1, 6:4
 
Hrabec Tomáš
6:3, 5:7, 1:0 (8)
 
 
 
Častulík Marek
6:1, 6:2
 
Goncear Anton
7:5, 6:3
 
Menšík Jakub
7:5, 7:6 (5)
 
Hablovič Marek
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Nebojsa Stanislav
 
Počet účastníků27
NasazeníBH
Rumler Robert 3725
Nebojsa Stanislav 4825
Dillenz Lukáš 8415
Hudeček Petr 13012
Hrabec Tomáš 18712
Bugaj Martin 2009
Bartoš Adam 2059
Hájek David 2149
Kategorie : 6Součet BH: 116
Kódové číslo akce: 102034

Hrabec Tomáš - Nebojsa Stanislav
 
 
 
Štork Robin - Subota Jan
6:4, 6:4
 
Tesař Pavel - Goncear Anton
6:2, 6:1
 
Pumprla Jiří - Hablovič Marek
6:3, 6:3
 
 
 
Menšík Jakub - Dillenz Lukáš
6:3, 6:3
 
 
 
Sekula David - Bartoš Adam
6:3, 6:2
 
 
 
Častulík Marek - Divila Radek Adam
1:0, scr.
 
Kratochvíl Tomáš - Gestinger Adam
3:6, 7:6 (5), 1:0 (5)
 
Hlavatý Alexandr - Rousek Šimon
7:6 (5), 3:6, 1:0 (8)
 
Studený Jan - Babinciuc Ilie
7:5, 6:3
 
 
7:6 (5), 6:4
 
Hudeček Petr - Hájek David
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 4825
Dillenz Lukáš 8415
Hudeček Petr 13012
Hrabec Tomáš 18712
Bartoš Adam 2059
Hájek David 2149
Babinciuc Ilie 2289
Sekula David 2899
Kategorie : 5Součet BH: 100
Kódové číslo akce: 104034

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štork Robin29.06.1985Tenis Cibulka
Hlavatý Alexandr16.01.1995ITS Tennis Club, z.s.
Subota Jan13.04.1985TK EZE Olomouc z.s.